TraumGarten Schutting LONGLIFE ROMO met ronde boog wit Zichtscherm Lamellenomheining
weerbestendige raamkunststof, klassiek vlechtwerk hekontwerp, verschillende formaten, Art.-Nr.: 100360946a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Schutting LONGLIFE ROMO met ronde boog wit Zichtscherm Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De TraumGarten LONGLIFE ROMO zichtschermonderdelen combineren onderhoudsvriendelijk raamprofiel kunststof met traditioneel vlechtwerk hekwerk ontwerp. De ondoorzichtige zichtschermonderdelen in vlechtwerk bouwwijze hebben een stabiel 40x50 mm sterk frame. De framehoken zijn met 8 hoekstabilisatoren extra versterkt en de stijlen zijn dubbel roestvrijstalen verschroefd, wat de zichtschermonderdelen enorm stabiel maakt. De latten hebben een glad oppervlak met decoratieve afschuining en zijn 6x82 mm groot. De elementen met ronde boog zijn in het midden 196 cm hoog. De hoogwaardige raamprofiel kunststof maakt de elementen uiterst onderhoudsvriendelijk en langdurend. Ze blijven blijvend mooi en hoeven nooit geschilderd te worden! Eenvoudig afwassen is volkomen voldoende.
De TraumGarten zichtschermonderdelen zijn verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen en maten. Naast hun uitstekende kwaliteit bieden de verschillende elementen veel combinatiemogelijkheden Uw privégebieden te beschermen tegen inzicht. Voor de montage van de LONGLIFE ROMO zichtschermonderdelen hebt u de LONGLIFE palen en elementhouders nodig, die u via het toebehoren dienovereenkomstig kunt bestellen. Bovendien hebt u de mogelijkheid TraumGarten Design-elementen uit de SYSTEM-serie in uw zichtschermhek in te voegen. Op deze manier creëert u een unieke ambiance op uw eigendom. De talloze combinatiemogelijkheden laten vrijwel geen wensen onvervuld. Meer informatie over combinatie met de Design-elementen vindt u in de montagehandleiding.
Eigenschappen en voordelen- hoogwaardige raamprofiel kunststof
- klassiek profiel-ontwerp in vlechtwerk bouwwijze
- uiterst duurzaam en bijzonder onderhoudsvriendelijk
- vlechtwerk met glad oppervlak en decoratieve afschuining
- versterkt kunststof frame 40x50 mm
- stijlen dubbel roestvrijstalen verschroefd
- stabiele kunststof latten 6x82 mm
- ondoorzichtig
- Made in Germany
Opmerking:
Houd er alstublieft rekening mee dat het lattenverloop van voor- en achterzijde constructief niet symmetrisch is.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten LONGLIFE |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Rustiek |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalraam | kunststof |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| kleur | Wit |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 120 cm, 180 cm |
| hoogte | 180 cm (196 cm) |
| Framebreedte | 40x50 mm |
| Structuurframe | glad |
| Lamelmaat | 6x82 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100360946a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten Schutting LONGLIFE ROMO met ronde boog wit Zichtscherm Lamellenomheining