TraumGarten schutting LONGLIFE ROMO aansluiting wit zichtscherm lamellenomheining
weerbestendige raam-kunststof, klassiek vlechtwerk hekwerk design, 90x180 op 90 cm, Art.-Nr.: 100360949 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting LONGLIFE ROMO aansluiting wit zichtscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De TraumGarten LONGLIFE ROMO schutting elementen combineren onderhoudsarme kunststof ramen met traditioneel vlechtwerk design. De ondoorzichtige schutting elementen in vlechtwerk uitvoering hebben een stabiel 40x50 mm sterk frame. De framehoeken zijn met 8 hoekstabilisatoren extra versterkt en de streben zijn dubbel roestvrijstalen verschroefd, wat de schutting elementen zeer stabiel maakt. De latten hebben een glad oppervlak met decoratieve afschuining en zijn 6x82 mm groot. Het aansluitstuk kan links of rechts gemonteerd worden. De hoogwaardige kunststof ramen maken de elementen uitermate onderhoudsarm en zeer duurzaam. Ze blijven permanent mooi en hoeven nooit geschilderd te worden! Ze eenvoudig afwassen is volledig voldoende.
De TraumGarten schutting elementen zijn verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen en maten. Naast hun uitstekende kwaliteit bieden de verschillende elementen veel combinatiemogelijkheden Uw privégebieden af te schermen van inzicht. Voor de montage van de LONGLIFE ROMO schutting elementen hebt u de LONGLIFE palen en elementhouders nodig, die u via de accessoires dienovereenkomstig kunt bestellen. Bovendien hebt u de mogelijkheid TraumGarten design-elementen uit de SYSTEM serie in uw schutting in te voegen. Op deze manier creëert u een unieke sfeer op uw terrein. De ontelbare combinatiemogelijkheden laten vrijwel geen wensen onvervuld. Meer informatie over de combinatie met de design-elementen vindt u in de montagehandleiding.
Eigenschappen en voordelen- hoogwaardige kunststof ramen
- klassiek profieldesign in vlechtwerk uitvoering
- kan links of rechts gemonteerd worden
- uitermate duurzaam en bijzonder onderhoudsarm
- vlechtwerk met glad oppervlak en decoratieve afschuining
- versterkt kunststof frame 40x50 mm
- streben dubbel roestvrijstalen verschroefd
- stabiele kunststof latten 6x82 mm
- ondoorzichtig
- Made in Germany
Opmerking:
Houd er rekening mee dat het lattenverlopen van voor- en achterzijde constructief niet symmetrisch is.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten LONGLIFE |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Rustiek |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalraam | kunststof |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| kleur | Wit |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 90 cm |
| hoogte | 180 bij 90 cm |
| Formaat | 90x180 cm |
| Framebreedte | 40x50 mm |
| Structuurframe | glad |
| Lamelmaat | 6x82 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 9,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 1123 |
| Art.-Nr.: | 100360949 |
| EAN: | 4033821011418 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten schutting LONGLIFE ROMO aansluiting wit zichtscherm lamellenomheining