TraumGarten Schutting LONGLIFE RIVA Noot Zichtscherm Lamellenomheining
raamkunststof van hoge kwaliteit, licht- en weerbestendig, verschillende afmetingen, Art.-Nr.: 100360929a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Schutting LONGLIFE RIVA Noot Zichtscherm Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De rechthoekige LONGLIFE RIVA schuttingelementen in notenboom zijn absoluut ondoorzichtig. De sterke holle kamers-profielen met dwarsversteivingen zijn 24,5x125 mm groot. Het 68x48 mm sterke, staalversterkte raamwerk maakt de schuttingelementen enorm stabiel.
De TraumGarten schutting overtuigt door zijn lange levensduur en hoge waardebehoud. De elementen bestaan uit hoogwaardig raamkunststof met foliekaschering. De kunststofelementen worden met een stabiele folie bedekt, die onder druk met het kunststof een duurzame verbinding aangaat. Dit proces, afkomstig uit modern raambouw, zorgt ervoor dat de elementen onderhoudsvriendelijk en zeer lang duurzaam zijn. U hoeft ze nooit te schilderen en ze hebben geen speciale verzorging nodig! Simpelweg afwassen is volkomen voldoende! De licht- en weersbestendige folie blijft gedurende vele jaren kleurecht.
De blijvend mooie schuttingelementen zijn verkrijgbaar in verschillende maten en uitvoeringen. Ze bieden veelvoudige mogelijkheden uw schutting in te richten en uw privégebied voor nieuwsgierige blikken te beschermen. Voor de montage van de LONGLIFE RIVA schuttingelementen hebt u palen en elementhouders nodig, die u via het toebehoren dienovereenkomstig kunt bestellen. Bovendien bestaat de mogelijkheid diverse design-elementen uit de TraumGarten SYSTEM Serie in uw schutting in te bouwen om een unieke sfeer te creëren. De veelvoudige inrichtingsmogelijkheden laten nauwelijks wensen onvervuld. Verder informatie hierover vindt u in de montagehandleiding.
Eigenschappen en voordelen- vervaardigd uit hoogwaardig raamkunststof
- licht- en weersbestendige foliebekleding
- combineert klassiek profielontwerp met lange levensduur
- uiterst duurzaam en bijzonder onderhoudsvriendelijk
- blijft vele jaren kleurecht
- ook met horizontale profielen inbouwbaar (extra afwateringsgaten boren!)
- bijzonder sterke profielen met dwarsversteivingen 24,5x125 mm
- staalversterkt kunststofraamwerk 68x48 mm, verscheept
- robuust tegen wind en weder
- absoluut ondoorzichtig
- Made in Germany
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten LONGLIFE |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalraam | kunststof |
| Oppervlak | geprofileerd |
| Oppervlaktestructuur | foliebekleed |
| kleur | Notenboom |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 90 cm, 180 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Formaat | 180x180 cm, 90x180 cm |
| Framebreedte | 68x48 mm |
| Lamelmaat | 125,3x24,5 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal, verticaal |
| Hoekverbinding | vergelast |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100360929a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten Schutting LONGLIFE RIVA Noot Zichtscherm Lamellenomheining