TraumGarten Schutting LONGLIFE RIVA en ROMO Diagonaalmaaswerk Wit Zichtscherm
hoogwaardige raamkunststof, weerbestendig, verschillende formaten, Art.-Nr.: 100072053a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Schutting LONGLIFE RIVA en ROMO Diagonaalmaaswerk Wit Zichtscherm Online kopen tegen een voordelige prijs
Het diagonaalrooster voor het LONGLIFE RIVA tuinscherm in wit is overwegend doorzichtig. Het staalverstevigde frame van 68x48 mm maakt het rasterelement zeer stabiel. De rasterlatten zijn 5x30 mm groot en hebben een maaswijdte van 40x40 mm. Ze zijn onderling vast lijmverbonden en in het frame geklonken. De diagonaalroosters zijn ook uitzonderlijk geschikt als plantensteun voor klimplanten.
De blijvend mooie tuinschermen zijn verkrijgbaar in verschillende maten en uitvoeringen. Ze bieden veelzijdige mogelijkheden uw tuinscherm in te richten en uw privéruimte te beschermen tegen nieuwsgierige blikken. Voor de montage van de LONGLIFE RIVA tuinschermelementen hebt u palen en elementhouders nodig, die u via de accessoires dienovereenkomstig kunt bestellen. Daarnaast is het mogelijk diverse designelementen uit de TraumGarten SYSTEM Serie in uw tuinscherm in te bouwen, om een unieke sfeer te creëren. De veelzijdige ontwerpingsmogelijkheden laten vrijwel geen wensen onvervuld. Verdere informatie hierover vindt u in de montagehandleiding.
Eigenschappen en voordelen- vervaardigd uit hoogwaardig raamkunststof
- combineert klassiek profielontwerp met lange levensduur
- uitermate duurzaam en bijzonder onderhoudsarm
- blijft jarenlang kleurecht
- rasterlatten 5x30 mm, onderling lijmverbonden en in het frame geklonken
- staalverstevigd kunststofframe 68x48 mm, dicht gelast
- robuust tegen wind en weer
- ook geschikt als plantensteun
- Made in Germany
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten LONGLIFE |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Rankrooster, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlak | glad |
| kleur | Wit |
| Transparantie | volledig doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 40 cm, 60 cm, 90 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Formaat | 40x180 cm, 60x180 cm, 90x180 cm |
| Maaswijdte | 40x40 mm |
| Framebreedte | 68x48 mm |
| Structuurframe | glad |
| Hoekverbinding | vergelast |
| Maat roosterlatten | 30x5 mm |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100072053a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten Schutting LONGLIFE RIVA en ROMO Diagonaalmaaswerk Wit Zichtscherm