TraumGarten schutting LONGLIFE RIVA en ROMO diagonaal rooster met gevel Wit zichtscherm
hochwertiger Fenster-Kunststoff, wetterbeständig -> ramen kunststof van hoge kwaliteit, weerbestendig, Art.-Nr.: 100360921 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting LONGLIFE RIVA en ROMO diagonaal rooster met gevel Wit zichtscherm Online kopen tegen een voordelige prijs
Het diagonaalrooster met topstuk voor de LONGLIFE RIVA schutting in wit is overwegend doorzichtig. Het 68x48 mm sterke, staalverstijfde frame maakt het diagonaalroosterelement zeer stabiel. De latten van het rooster zijn 5x30 mm groot en hebben een maaswijdte van 40x40 mm. Ze zijn onderling vast gelijmd en in het frame gehecht. Het roosterelement met topstuk is ook uitstekend geschikt als steun voor klimplanten.
Voor de montage van de LONGLIFE RIVA schuttingselementen hebt u palen en elementhouders nodig, die u via het toebehoren dienovereenkomstig kunt bestellen. Bovendien bestaat er de mogelijkheid diverse designelementen uit de TraumGarten SYSTEM Serie in uw schutting in te bouwen, om een unieke sfeer te creëren. De veelvoudige ontwerpingsmogelijkheden laten nauwelijks wensen open. Verdere informatie hierover vindt u in de montagehandleiding.
Eigenschappen en voordelen- vervaardigd uit hoogwaardig raamkunststof
- combineert klassiek profielontwerp en lange levensduur
- uiterst duurzaam en bijzonder onderhoudsvriendelijk
- blijft jaren lang kleurecht
- roosterlatten 5x30 mm, onderling gelijmd en in het frame gehecht
- staalverstijfd kunststofframe 68x48 mm, verschweist
- robuust tegen wind en weer
- ook geschikt als rankhulp
- Made in Germany
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten LONGLIFE |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Rankrooster, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlak | glad |
| kleur | Wit |
| Breedte | 40 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Maaswijdte | 40x40 mm |
| Framebreedte | 68x48 mm |
| Structuurframe | glad |
| Hoekverbinding | vergelast |
| Maat roosterlatten | 30x5 mm |
| Montagewijze | Opschroeven |
| Gewicht | 5,60 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 870 |
| Art.-Nr.: | 100360921 |
| EAN: | 4033821007817 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten schutting LONGLIFE RIVA en ROMO diagonaal rooster met gevel Wit zichtscherm