TraumGarten Schutting LONGLIFE RIVA Aansluiting Wit Zichtscherm Lamellenomheining
Ramen van hoogwaardig kunststof, weerbestendig, 90x180 op 90 cm, Art.-Nr.: 100072024 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Schutting LONGLIFE RIVA Aansluiting Wit Zichtscherm Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het aansluitingselement van het LONGLIFE RIVA schutting in wit is alleen absoluut zichtdicht. De sterke holle kamerprofielen met dwarsversterkingen zijn 24,5x125 mm groot. Het 68x48 mm sterke, staalgevoerde frame maakt het aansluitingselement enorm stabiel. De afwerking is 90x180 op 90 cm groot en kan als rechter of linker aansluiting gebruikt worden. De TraumGarten schutting overtuigt door zijn lange levensduur en hoge waardevastheid. Hij hoeft nooit geverfd te worden en heeft geen speciale onderhoud nodig! Eenvoudig afwassen is volstrekt voldoende!
De blijvend mooie schuttingelementen zijn verkrijgbaar in verschillende afmetingen en uitvoeringen. Ze bieden veelzijdige mogelijkheden om uw schutting in te richten en uw privégedeelte tegen nieuwsgierige blikken te beschermen. Voor de montage van de LONGLIFE RIVA schuttingelementen heeft u palen en elementhouders nodig, die u via het toebehoren dienovereenkomstig kunt bestellen. Bovendien bestaat de mogelijkheid om diverse designelementen uit de TraumGarten SYSTEM-serie in uw schutting in te bouwen om een unieke sfeer te creëren. De veelvoudige designmogelijkheden laten nauwelijks wensen over. Meer informatie hierover vindt u in de montagehandleiding.
Eigenschappen en voordelen- gemaakt van hoogwaardig raamkunststof
- combineert klassiek profielontwerp met lange levensduur
- uiterst duurzaam en bijzonder gemakkelijk in onderhoud
- blijft jarenlang kleurecht
- bijzonder sterke profielen met dwarsversterkingen 24,5x125 mm
- staalgevoerd kunststofframe 68x48 mm, gelast
- robuust tegen wind en weer
- absoluut zichtdicht
- Made in Germany
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten LONGLIFE |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlak | geprofileerd |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| kleur | Wit |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 90 cm |
| hoogte | 180 bij 90 cm |
| Formaat | 90x180 cm |
| Framebreedte | 68x48 mm |
| Structuurframe | glad |
| Lamelmaat | 125,3x24,5 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Hoekverbinding | vergelast |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 11,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 1806 |
| Art.-Nr.: | 100072024 |
| EAN: | 4033821018509 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten Schutting LONGLIFE RIVA Aansluiting Wit Zichtscherm Lamellenomheining