TraumGarten schutting JUMBO WPC Grijs aansluiting zichtscherm lamellenomheining
74x179 op 90cm, Lamellen: 10x115mm, Art.-Nr.: 100074158 Beschrijving
1 / 1
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
128
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten schutting JUMBO WPC Grijs aansluiting zichtscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het schutting JUMBO WPC Grau aansluitingsstuk maakt het u mogelijk bij de installatie van uw JUMBO WPC Grau schutting de lengte aan te passen of het visueel op te frissen.
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten JUMBO |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | WPC |
| Kunststoftype | WPC |
| Oppervlak | geprofileerd |
| Oppervlaktestructuur | gestructureerd |
| kleur | Grijs |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 74 cm |
| hoogte | 179 x 90 cm |
| Lamelmaat | 115x10 mm |
| Lamellenrichting | verticaal |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 16,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 2212 |
| Art.-Nr.: | 100074158 |
| EAN: | 4033821032994 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- TraumGarten schutting JUMBO WPC Grijs aansluiting zichtscherm lamellenomheining