TraumGarten schutting houtwerk XL rankrooster zichtscherm
Plantensteun in verschillende maten, met roestvrijstalen klemmen bevestigd, maaswijdte: 10x10 cm, Art.-Nr.: 100074289a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting houtwerk XL rankrooster zichtscherm Online kopen tegen een voordelige prijs
Het gebruik van het rankrooster voor uw extra sterke schutting XL biedt meerdere voordelen. Enerzijds wordt het optisch opgelicht, anderzijds zijn ook grootteaanpassingen aan uw schuttinganlage mogelijk. Bovendien biedt het planten voldoende ruimte om langs het rooster omhoog te groeien en dus een natuurlijke privacy-afscherming te creëren.
Het rankrooster heeft een maaswijdte van 10x10 mm. De roestvrijstalen gehechte latten hebben een dikte van 10x30 mm.
Voor de montage van de elementen zijn palen nodig; kies deze eenvoudig uit het toebehoren.
De rankrooster-elementen kunt u met behulp van de houten hek-elementhouders aan de palen bevestigen. Een elementhouder-set is hierbij voldoende voor een rankrooster tot 180 cm.
U heeft zich voor het natuurproduct hout met al zijn positieve, houteigen eigenschappen gekozen. Bijvoorbeeld neigt hout in het droogproces tot scheurvorming, die geen invloed op de statiek hebben. Aldus vormen houteigen eigenschappen geen grond voor reclamatie.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten XL |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Rankrooster, Hekwerkelement |
| Stijl | Rustiek |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Naaldhout |
| Materiaalraam | Naaldhout |
| Oppervlak | geprofileerd |
| Transparantie | volledig doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 41 cm, 60 cm, 89 cm |
| hoogte | 179 cm |
| Framebreedte | 42x68 mm |
| Structuurframe | glad geschaafd |
| Hoekverbinding | roestvrijstalen bevestigd, getengd |
| Maat roosterlatten | 30x10 mm |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100074289a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten schutting houtwerk XL rankrooster zichtscherm