TraumGarten schutting hout XL rechthoek met rooster privacyscherm lamellenhek
Versterkte lijst, Lamellen glad geschaafd, Maat: 89x179 cm, Art.-Nr.: 100074347 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting hout XL rechthoek met rooster privacyscherm lamellenhek Online kopen tegen een voordelige prijs
Het 89 cm brede schuttingelement XL met rooster is een mooie oplockerung voor uw schutting XL. U kunt bijvoorbeeld aan het einde van uw schutting een harmonieuze afwerking creëren of verschillende breedtes met elkaar combineren. Het rooster dat langs het bovenste gedeelte loopt heeft een maaswijdte van 10x10 cm. De roestvrij stalen gehechte latten hebben een dikte van 10x30 mm.
Voor de montage van de elementen heeft u afhankelijk van de montagewijze palen nodig, die u via het toebehoren kunt kiezen. De schutting-elementen kunt u met behulp van de houten hek-elementhouders aan de palen bevestigen. Een elementhouder-set is hierbij voor een schuttingelement tot 180 cm voldoende.
U hebt gekozen voor het natuurproduct hout met al zijn positieve, houttypische eigenschappen. Bijvoorbeeld hout neigt tijdens het droogproces tot scheurvorming, die geen gevolgen heeft voor de statische eigenschappen. Daarom vormen houttypische eigenschappen geen reclameringsgrond.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten XL |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Rankrooster, Lamellenomheining, Hekwerkelement, Plankenzaun |
| Stijl | Rustiek |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Naaldhout |
| Materiaalraam | Naaldhout |
| Oppervlak | geprofileerd |
| Oppervlaktestructuur | geschaafd |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 89 cm |
| hoogte | 179 cm |
| Framebreedte | 42x68 mm |
| Structuurframe | glad geschaafd |
| Lamelmaat | 95x9 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Hoekverbinding | roestvrijstalen bevestigd, getengd |
| Maat roosterlatten | 30x10 mm |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 10,20 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 1616 |
| Art.-Nr.: | 100074347 |
| EAN: | 4033821015393 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten schutting hout XL rechthoek met rooster privacyscherm lamellenhek