TraumGarten schutting hout XL aansluiting zichtscherm lamellenomheining
89x179cm op 89cm, Art.-Nr.: 100074337 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting hout XL aansluiting zichtscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het schuin naar boven verlopende schuttingelement met rooster biedt een opvrolijking voor uw schutting XL. Of u het als afwerking gebruikt, of in het midden van uw XL schutting integreert, uw creativiteit kent geen grenzen. XL van Traumgarten maakt het mogelijk met de verschillende overgangselementen voor iedereen een individuele en hoogwaardige privacybescherming.
Voor de montage van de elementen zijn palen nodig, die u via het toebehoren overeenkomstig de montagewijze kunt kiezen.
De schuttingelementen kunt u met behulp van de houten hekwerkechthoudertjes aan de palen bevestigen. Een elementhouder-set is hierbij voldoende voor een hekelement tot 180 cm.
U hebt zich voor het natuurproduct hout met al zijn positieve, houttypische eigenschappen gekozen. Bijvoorbeeld hout neigt in het droogproces tot scheurvorming, wat geen invloed op de statica heeft. Dus hout typische eigenschappen vormen geen grond voor klacht.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten XL |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement, Plankenzaun |
| Stijl | Rustiek |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Naaldhout |
| Materiaalraam | Naaldhout |
| Oppervlak | geprofileerd |
| Oppervlaktestructuur | geschaafd |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 89 cm |
| hoogte | 179 bij 89 cm |
| Framebreedte | 42x68 mm |
| Structuurframe | glad geschaafd |
| Lamelmaat | 95x9 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Hoekverbinding | roestvrijstalen bevestigd, getengd |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 11,50 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 1158 |
| Art.-Nr.: | 100074337 |
| EAN: | 4033821014624 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten schutting hout XL aansluiting zichtscherm lamellenomheining