TraumGarten schutting Hout NEO DESIGN Grijs Aansluiting Zichtscherm Lamellenomheining
89x178cm op 89cm, Art.-Nr.: 100074353 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting Hout NEO DESIGN Grijs Aansluiting Zichtscherm Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De aansluiting voor de schutting NEO DESIGN met de gesloten latten kunt u als opbrekend of grootteuitgelijkend element in uw NEO schuttinginstallatie integreren.
Het grijze, trendy hout is voorzien van een open-poreuze lasuur en de houten latten zijn door middel van technische droging beschermd tegen blauwschimmel, vergrauwing en weersinvloeden.
Afhankelijk van de locatie en zonnebeschijning dient u uw NEO schutting-elementen regelmatig te onderhouden met een houtlasuur.
U heeft gekozen voor het natuurproduct hout met al zijn positieve, houttypische eigenschappen. Bijvoorbeeld neigt hout tijdens het droogingsproces tot scheurvorming, wat geen gevolgen voor de statische stabiliteit heeft. Daarom vormen houttypische eigenschappen geen grond voor reclamatie.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten NEO DESIGN |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement, Plankenzaun |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Naaldhout |
| Materiaalraam | Naaldhout |
| Oppervlak | geprofileerd |
| Oppervlaktestructuur | geschaafd |
| kleur | Grijs |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 89 cm |
| hoogte | 179 bij 89 cm |
| Framebreedte | 40x70 mm |
| Structuurframe | glad geschaafd |
| Lamelmaat | 95x15 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Hoekverbinding | getengd |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 16,30 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 1358 |
| Art.-Nr.: | 100074353 |
| EAN: | 4033821036398 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten schutting Hout NEO DESIGN Grijs Aansluiting Zichtscherm Lamellenomheining