TraumGarten Schutting GADA Hout Poort met Slotboringen
massief, fijnvertakt grenenhou (kdi), hoge stabiliteit, 98x179 cm, Art.-Nr.: 100360896 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Schutting GADA Hout Poort met Slotboringen Online kopen tegen een voordelige prijs
Het TraumGarten houten tuinpoort voor de schuttingelementen GADA overtuigt met opmerkelijke kwaliteitsdetails. Het poortje is uit keteldrukgeïmpregneerd, fijntaktig grenenhooft, uit Europese productie, vervaardigd en vakkundig uitstekend verwerkt. Het stabiele frame van 42x78 mm is in de hoeken verzaagd en met roestvrijstalen schroeven vergrendeld. De 18 mm sterke, glad geschaafde profielen met afronde kant beschikken over een extra diepe droognok van 15 mm. Ze zijn met een extra lange neus stabiel met elkaar verbonden. Het GADA poortje heeft een diepgat in het frame waarin een insteekslot kan worden ingebracht. De passende beslag set, het passende slot, de drukker en een profielcilinder kunt u via het toebehoren selecteren. Het poortje kan DIN rechts of DIN links aangeslagen gemonteerd worden. Het beschikt, net als de schuttingelementen, over opmerkelijke kwaliteitsdetails als watervloeigatenchecks en de drainagenok om opstuwing van water te voorkomen. Hierdoor onderscheiden de TraumGarten GADA schuttingelementen zich duidelijk van gebruikelijke tuinschermen.
Het massieve poortje kan met alle elementen van de GADA serie volledig naar uw wensen worden gecombineerd. Het is ondoorzichtig en alle verbindingen zijn met roestvrijstalen schroeven vergrendeld.
Voor de montage van het poortje hebt u palen nodig, die u via het toebehoren overeenkomstig kunt bestellen. Net als de schuttingelementen kan het poortje met houten of metalen palen gemonteerd worden. U hebt ook de mogelijkheid om verschillende ontwerpelementen uit de TraumGarten SYSTEM reeks met uw tuinscherm te combineren om zo een unieke sfeer te creëren. De talloze mogelijkheden laten geen wensen onvervuld. Meer informatie hierover vindt u in de montagehandleiding.
Eigenschappen en voordelen- fijntaktig grenenhoout, keteldrukgeïmpregneerd
- FSC® gecertificeerd, uit Europese productie
- kan DIN rechts of DIN links aangeslagen gemonteerd worden
- profielen per nok en extra lange neus stabiel samengevoegd
- zeer goede vakkundige verwerking
- extra sterk frame (42x78 mm) met verzaagde hoeken
- frame met diepgat voor insteekslot
- met drainagenok en waterafvloeigatenchecks
- profielen (18x121 mm), glad geschaafd, met afgeronde kanten
- extra diepe droognok (15 mm)
- alle verbindingen uit roestvrij staal
U hebt zich voor een natuurproduct van hout gekozen met al zijn positieve en houttypische eigenschappen. Bijvoorbeeld neigt hout in het droogproces tot scheurvorming, die geen gevolgen voor de statiek heeft. Houttypische eigenschappen vormen dus geen reden voor reclamatie.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten GADA |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyschermpoort |
| Type | poort |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Spar |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktebehandeling | drukgeïmpregneerd |
| kleur | Natuur |
| geschikt voor | Privacyscherm |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Lichte breedte | 100,5 cm |
| Breedte | 98 cm |
| hoogte | 179 cm |
| Dikte | 42 mm |
| Framebreedte | 42x78 mm |
| Structuurframe | glad geschaafd |
| Lamellenrichting | diagonaal |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Aantal panelen | Enkel poort |
| Hoekverbinding | roestvrijstalen bevestigd, getengd |
| Montagewijze | Opschroeven |
| Gewicht | 26,00 |
| HAN | 1089 |
| Art.-Nr.: | 100360896 |
| EAN: | 4033821012026 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten Schutting GADA Hout Poort met Slotboringen