TraumGarten schutting GADA hout poort met ronde boog, slotboringen en raam
massief, fijnvertakt grenenhouta (kdi), hoge stabiliteit, 98x179 (193) cm, Art.-Nr.: 100360897 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting GADA hout poort met ronde boog, slotboringen en raam Online kopen tegen een voordelige prijs
De TraumGarten houten poort met ronde boog en raamuitvoering voor de schuttingelementen GADA overtuigt met opmerkelijke kwaliteitsdetails. De poort is gemaakt van drukgeïmpregneerd, fijnmazig grenenhout uit Europese productie. Het is vakkundig uitstekend verwerkt. Het hout van de ronde boog is in meerdere lagen stabiel gelijmd. Het stabiele frame van 42x78 mm is in de hoeken ingesneden en met roestvrijstalen schroeven bevestigd. De 18 mm sterke, glad geschaafde profielen met geronde kant hebben een extra diepe drooggroef van 15 mm. Ze zijn met een extra lange veer stabiel met elkaar verbonden. De poort heeft een raam met 3 mm echt glaselement. In het frame bevindt zich een diepboring waarin een insteekslot kan worden ingebracht. U kunt de passende beslag-set, het passende slot, de drukker en een profielcilinder via de accessoires kiezen. De poort kan DIN rechts of DIN links aangeslagen worden gemonteerd. Het beschikt, net als de schuttingelementen, over opmerkelijke kwaliteitsdetails zoals waterafvoergaten en de drainagegroef om opstuwing van water te voorkomen. Hierdoor onderscheiden de TraumGarten GADA schuttingelementen zich duidelijk van gebruikelijke schuttingen.
De massieve poort met raamuitvoering kan met alle elementen van de GADA-serie geheel naar uw wensen worden gecombineerd. De grote keuze aan verschillende schuttingelementen biedt u talrijke ontwerpmogelijkheden om uw tuin voor nieuwsgierige blikken te beschermen.
Voor de montage van de poort hebt u palen nodig, die u via het toebehoren overeenkomstig kunt bestellen. Net als de schuttingelementen kan de poort met houten of metalen palen worden gemonteerd. U hebt ook de mogelijkheid diverse design-elementen uit de TraumGarten SYSTEM-serie met uw schutting te combineren om zo een unieke sfeer te creëren. De talloze mogelijkheden laten geen wensen onvervuld. Meer informatie hierover vindt u in de montagehandleiding.
Eigenschappen en voordelen- fijnmazig grenenhou, drukgeïmpregneerd
- FSC® gecertificeerd, uit Europese productie
- ronde boog in meerdere lagen vormstabiel gelijmd
- kan DIN rechts of DIN links aangeslagen worden gemonteerd
- profielen via groef en extra lange veer stabiel samengevoegd
- zeer goede vakkundige verwerking
- extra sterk frame (42x78 mm) met ingesneden hoeken
- frame met diepboring voor insteekslot
- met drainagegroef en waterafvoergaten
- profielen (18x121 mm), glad geschaaft, met geronde kanten
- extra diepe drooggroef (15 mm)
- alle verbindingen van roestvrij staal
U hebt zich voor een natuurproduct van hout met al zijn positieve en houthtige eigenschappen gekozen. Bijvoorbeeld heeft hout de neiging tijdens het droogproces te scheuren, wat geen gevolgen heeft voor de stabiliteit. Dus stellen houthtige eigenschappen geen grond voor reclamatie voor.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten GADA |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyschermpoort |
| Type | poort |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Spar |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktebehandeling | drukgeïmpregneerd |
| kleur | Natuur |
| geschikt voor | Privacyscherm |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Lichte breedte | 100,5 cm |
| Breedte | 98 cm |
| hoogte | 179 cm (193 cm) |
| Dikte | 42 mm |
| Framebreedte | 42x78 mm |
| Structuurframe | glad geschaafd |
| Lamellenrichting | diagonaal |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Aantal panelen | Enkel poort |
| Hoekverbinding | roestvrijstalen bevestigd, getengd |
| Montagewijze | Opschroeven |
| Gewicht | 28,00 |
| HAN | 1627 |
| Art.-Nr.: | 100360897 |
| EAN: | 4033821015492 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten schutting GADA hout poort met ronde boog, slotboringen en raam