TraumGarten schutting GADA hout met rooster privacyscherm lamellenomheining
massief, fijnvertakt sparrenhout (kdi), hoge stabiliteit, verschillende afmetingen, Art.-Nr.: 100360883a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting GADA hout met rooster privacyscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het TraumGarten schutting-element GADA met rooster overtuigt met opmerkelijke kwaliteitsdetails. Het fijnstakige spaarhout uit Europese productie is keteldrukingedrengd en vakkundig verwerkt. Het stabiele 42x78 mm sterke raamwerk is aan de hoeken verzameld en met roestvrijstalen schroeven schroefvast gemaakt. De 18 mm sterke, glad geschaafde profielen met afgeronde kant hebben een extra diepe droogingsgroef van 15 mm en zijn met een extra lange neus stabiel met elkaar verbonden. De latten van het rooster zijn 9x40 mm sterk en hebben een maaswijdte van 60x60 mm. Alle verbindingen van het schuttingelement zijn van roestvrij staal. Door verdere opmerkelijke kwaliteitsdetails zoals waterafvoergaten en de drainagegroef onderscheiden de TraumGarten schutting-elementen zich duidelijk van conventionele houten schuttingen.
De grote keuze aan verschillende GADA schutting-elementen biedt u veelvoudige mogelijkheden uw tuin te beschermen tegen nieuwsgierige blikken. Alle elementen uit de GADA-serie kunnen naar uw wensen met elkaar gecombineerd worden.
Voor de montage van de schutting-elementen hebt u palen nodig, die u via het toebehoren dienovereenkomstig kunt bestellen. De schutting-elementen kunnen met houten of metalen palen gemonteerd worden. U hebt ook de mogelijkheid diverse design- of glaselementen uit de TraumGarten SYSTEM-serie met uw schutting te combineren om een unieke sfeer te creëren. De talloze mogelijkheden laten geen wensen onvervuld. Meer informatie hierover vindt u in de montagehandleiding.
Eigenschappen en voordelen- fijnstakig spaarhout, keteldrukingedrengd
- FSC® gecertificeerd, uit Europese productie
- zeer goede vakkundige verwerking
- extra sterke raamwerk (42x78 mm) met verzamelde hoeken
- profielen per groef en extra lange neus stabiel samengevoegd
- raamwerk met drainagegroef en waterafvoergaten
- profielen (18x121 mm), glad geschaafd, met afgeronde kanten
- extra diepe droogingsgroef (15 mm)
- roosterlatten 9x40 mm, maaswijdte 60x60 mm
- alle verbindingen van roestvrij staal
U hebt gekozen voor een natuurproduct van hout met al zijn positieve en houtkenmerken. Bijvoorbeeld hout neigt tijdens het droogingsproces tot barsten, wat geen gevolgen heeft voor de constructie. Houtkenmerken vormen dus geen reden voor klacht.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten GADA |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Rankrooster, Lamellenomheining, Hekwerkelement, Plankenzaun |
| Stijl | Rustiek |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Spar |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| Oppervlaktebehandeling | drukgeïmpregneerd |
| kleur | Natuur |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 89 cm, 119 cm, 179 cm |
| hoogte | 179 cm |
| Dikte | 42 mm |
| Maaswijdte | 60x60 mm |
| Framebreedte | 42x78 mm |
| Structuurframe | glad geschaafd |
| Lamellenrichting | diagonaal |
| Hoekverbinding | roestvrijstalen bevestigd |
| Montagewijze | Opschroeven |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100360883a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten schutting GADA hout met rooster privacyscherm lamellenomheining