TraumGarten schutting GADA Hout met ronde boog privacy lamellenomheining
massief, klein takkengrein fijnsparenhout (kdi), hoge stabiliteit, verschillende afmetingen, Art.-Nr.: 100360881a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting GADA Hout met ronde boog privacy lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De TraumGarten schutelementenGADA overtuigen met opvallende kwaliteitsdetails. Het fijnvertakt vurenhout uit Europese productie is keteldruk geïmpregneerd en vakkundig verwerkt. Het stabiele frame van 42x78 mm met ronde boog is aan de hoeken getand en met roestvrijstalen schroeven vastgeschroefd, wat voor hoge stabiliteit zorgt. De 18 mm sterke, glad geschaafde profielen met afgeronde kant beschikken over een extra diepe droogingsgroef van 15 mm en zijn met een extra lange pen stabiel met elkaar verbonden. Door verdere opvallende kwaliteitsdetails zoals waterafvoergaten en de drainagegroef onderscheiden de TraumGarten GADA schuttelemenenten zich duidelijk van gewone schuttingen.
De grote keuze aan verschillende schuttelemenenten biedt u veel vormgevingsmogelijkheden uw tuin af te schermen voor nieuwsgierige blikken. Alle elementen van de GADA-serie kunnen naar uw wensen met elkaar worden gecombineerd. De massieve hekelementen zijn blickdicht en alle verbindingen zijn met roestvrijstalen schroeven vastgeschroefd.
Voor het monteren van de schuttelemenenten hebt u palen nodig, die u via het toebehoren overeenkomstig kunt bestellen. De schuttelemenenten kunnen met houten of metalen palen worden gemonteerd. U hebt ook de mogelijkheid om verschillende design- of glaselementen uit de TraumGarten SYSTEM-serie met uw schutting te combineren om een unieke ambiance te creëren. De talloze mogelijkheden laten geen wensen onvervuld. Meer informatie hierover vindt u in de montagehandleiding.
Eigenschappen en voordelen- Schuttelement met ronde boog
- Ronde boog in meerdere lagen vormvast gelijmd
- fijnvertakt vurenhout, keteldruk geïmpregneerd
- FSC® gecertificeerd, uit Europese productie
- Profielen per groef en extra lange pen stabiel samengevoegd
- zeer goede vakmanschap
- extra sterk frame (42x78 mm) met getande hoeken
- Frame met drainagegroef en waterafvoergaten
- Profielen (18x121 mm), glad geschaafd, met afgeronde kanten
- extra diepe droogingsgroef (15 mm)
- alle verbindingen uit roestvrij staal
U hebt gekozen voor een natuurproduct van hout met al zijn positieve en houtkarakteristieke eigenschappen. Bijvoorbeeld neigt hout tijdens het droogproces tot barstverschijnselen, die geen gevolgen voor de statiek hebben. Houtkarakteristieke eigenschappen vormen daarom geen reden voor klachten.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten GADA |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement, Plankenzaun |
| Stijl | Rustiek |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Spar |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktestructuur | geschaafd |
| Oppervlaktebehandeling | drukgeïmpregneerd |
| kleur | Natuur |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 119 cm, 179 cm |
| hoogte | 179 cm (193 cm) |
| Dikte | 42 mm |
| Framebreedte | 42x78 mm |
| Structuurframe | glad geschaafd |
| Lamellenrichting | diagonaal |
| Hoekverbinding | roestvrijstalen bevestigd |
| Montagewijze | Opschroeven |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100360881a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten schutting GADA Hout met ronde boog privacy lamellenomheining