TraumGarten schutting GADA hout met kroon en V-rooster zichtscherm lamellenomheining
massief, fijnvertakt vuurhout (kdi), hoge stabiliteit, 179x179 (193) cm, Art.-Nr.: 100360887 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting GADA hout met kroon en V-rooster zichtscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het TraumGarten privacyscherm GADA met kroon en V-rooster overtuigt met opmerkelijke kwaliteitsdetails. Het fijntakkig spar hout uit Europese productie is drukgeïmpregneerd en vakkundig verwerkt. Het stabiele 42x78 mm sterke frame is aan de hoeken getand en met roestvrijstalen schroeven bevestigd. De 18 mm sterke, glad geschaafde profielen met afgeronde kant hebben een extra diepe drooggroef van 15 mm en zijn met een extra lange pen stabiel met elkaar verbonden. De gebogen kroon is in het midden 193 cm hoog. Het geïntegreerde rankrooster verjóngt zich naar beneden. De latten van het rankrooster zijn 9x40 mm sterk en hebben een maaswijdte van 60x60 mm. Alle verbindingen van het privacyscherm zijn van roestvrij staal. Door verdere opmerkelijke kwaliteitsdetails zoals waterafvoergaten en de drainagegroef onderscheiden de TraumGarten privacyschermen zich duidelijk van gangbare privacy hekken van hout.
Het grote assortiment aan verschillende privacyschermen biedt u talloze mogelijkheden om uw tuin voor nieuwsgierige blikken te beschermen. Alle elementen van de GADA Serie kunnen volledig naar uw wensen met elkaar worden gecombineerd.
Voor de montage van de privacyschermen heeft u palen nodig, die u via het toebehoren dienovereenkomstig kunt bestellen. De privacyschermen kunnen met houten of metalen palen worden gemonteerd. U hebt ook de mogelijkheid diverse design- of glaselementen uit de TraumGarten SYSTEM Serie met uw privacyscherm te combineren om een unieke ambiance te creëren. De talloze mogelijkheden laten geen wensen open. Meer informatie hierover vindt u in de montagehandleiding.
Eigenschappen en voordelen- fijntakkig sparhout, drukgeïmpregneerd
- FSC® gecertificeerd, uit Europese productie
- zeer goede vakkundige verwerking
- extra sterk frame (42x78 mm) met getande hoeken
- profielen per groef en extra lange pen stabiel samengevoegd
- frame met drainagegroef en waterafvoergaten
- profielen (18x121 mm), glad geschaafd, met afgeronde kanten
- extra diepe drooggroef (15 mm)
- roosterlatten 9x40 mm, maaswijdte 60x60 mm
- alle verbindingen van roestvrij staal
U hebt gekozen voor een natuurproduct van hout met al zijn positieve en houttypische eigenschappen. Bijvoorbeeld, hout neigt tijdens het droogproces tot scheuren, die geen gevolgen hebben voor de statiek. Houttypische eigenschappen vormen dus geen grond voor reclamatie.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten GADA |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Rankrooster, Hekwerkelement |
| Stijl | Rustiek |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Spar |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| Oppervlaktebehandeling | drukgeïmpregneerd |
| kleur | Natuur |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 179 cm |
| hoogte | 179 cm (193 cm) |
| Dikte | 42 mm |
| Maaswijdte | 60x60 mm |
| Framebreedte | 42x78 mm |
| Structuurframe | glad geschaafd |
| Lamellenrichting | diagonaal |
| Hoekverbinding | roestvrijstalen bevestigd |
| Montagewijze | Opschroeven |
| Gewicht | 28,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 1094 |
| Art.-Nr.: | 100360887 |
| EAN: | 4033821012620 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten schutting GADA hout met kroon en V-rooster zichtscherm lamellenomheining