TraumGarten Schutting GADA Hout met Diagonaal Rankgitter Scherm
massief, fijnvertakt dennenhout (kdi), hoge stabiliteit, verschillende maten, Art.-Nr.: 100360895a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Schutting GADA Hout met Diagonaal Rankgitter Scherm Online kopen tegen een voordelige prijs
Het TraumGarten schuttingelement GADA met diagonaal rankrooster overtuigt met opvallende kwaliteitsdetails. Het fijntakig grenen uit Europese productie is drukgeïmpregneerd en vakkundig verwerkt. Het stabiele frame van 42x78 mm dik is aan de hoeken verzwijd en met roestvrijstalen schroeven bevestigd, wat zorgt voor hoge stabiliteit. De latten van het rankrooster zijn 9x40 mm dik en hebben een maaswijdte van 60x60 mm. Alle verbindingen zijn van roestvrij staal. Dankzij verdere opvallende kwaliteitsdetails zoals waterafvoergaten en de drainagegoot onderscheiden de TraumGarten GADA schuttingelementen zich duidelijk van conventionele schuttingen.
De grote keuze aan verschillende schuttingelementen biedt u tal van mogelijkheden om uw tuin tegen nieuwsgierige blikken te beschermen. Alle elementen uit de GADA-serie kunnen naar uw wensen met elkaar worden gecombineerd.
Voor de montage van de schuttingelementen hebt u palen nodig, die u via het toebehoren dienovereenkomstig kunt bestellen. De schuttingelementen kunnen met houten of metalen palen worden gemonteerd. U hebt ook de mogelijkheid diverse design- of glaselementen uit de TraumGarten SYSTEM-serie met uw schutting te combineren om een unieke sfeer te creëren. De talloze mogelijkheden laten geen wensen onvervuld. Meer informatie hierover vindt u in de montagehandleiding.
Eigenschappen en voordelen- fijntakig grenen, drukgeïmpregneerd
- FSC®-gecertificeerd, uit Europese productie
- uitstekende vakkundige verwerking
- extra stevig frame (42x78 mm) met verzwijd hoeken
- frame met drainagegoot en waterafvoergaten
- roosterlatten 9x40 mm, maaswijdte 60x60 mm
- alle verbindingen van roestvrij staal
U hebt gekozen voor een natuurproduct van hout met al zijn positieve en houtcharacteristieke eigenschappen. Hout heeft bijvoorbeeld de neiging om tijdens het droogproces scheuren te vormen, die geen invloed hebben op de stabiliteit. Daarom zijn houtcharacteristieke eigenschappen geen grond voor reclamatie.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten GADA |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Rankrooster, Hekwerkelement |
| Stijl | Rustiek |
| Ausführung | zijdelings, hoog |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Spar |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| Oppervlaktebehandeling | drukgeïmpregneerd |
| kleur | Natuur |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 41 cm, 59 cm, 89 cm |
| hoogte | 179 cm |
| Dikte | 42 mm |
| Maaswijdte | 60x60 mm |
| Framebreedte | 42x78 mm |
| Structuurframe | glad geschaafd |
| Lamellenrichting | diagonaal |
| Hoekverbinding | roestvrijstalen bevestigd |
| Montagewijze | Opschroeven |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100360895a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten Schutting GADA Hout met Diagonaal Rankgitter Scherm