TraumGarten schutting GADA hout aansluiting zichtscherm lamellenomheining
massief, kleintallig grenen hout (kdi), hoge stabiliteit, 89x179 op 89 cm, Art.-Nr.: 100360892 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting GADA hout aansluiting zichtscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De TraumGarten schutting-elementen GADA overtuigen met opvallende kwaliteitsdetails. Het fijnvertakkelde sparrenhout uit Europese productie is drukgeïmpregneerd en vakkundig verwerkt. Het stabiele 42x78 mm sterke frame is aan de hoeken getapd en met roestvrijstalen schroeven bevestigd, wat zorgt voor hoge stabiliteit. De 18 mm sterke, glad geschaafde profielen met ronde kant beschikken over een extra diepe droogingsgroef van 15 mm en zijn met een extra lange pen stabiel met elkaar verbonden. Door verdere opvallende kwaliteitsdetails zoals waterafvoergaten en de drainagegroef onderscheiden de TraumGarten GADA schutting-elementen zich duidelijk van gangbare tuinschermen.
Het aansluit-element kan naar behoefte rechts of links gebruikt worden. De grote keuze uit verschillende schutting-elementen biedt u veelvoudige gestaltingsmogelijkheden om uw tuin voor nieuwsgierige blikken te beschermen. Alle elementen van de GADA serie kunnen naar uw wensen met elkaar gecombineerd worden. De massieve hekelementen zijn blickdicht en alle verbindingen zijn met roestvrijstalen schroeven bevestigd.
Voor de montage van de schutting-elementen hebt u palen nodig, die u via het toebehoren dienovereenkomstig kunt bestellen. De schutting-elementen kunnen met houten of metalen palen gemonteerd worden. U hebt ook de mogelijkheid diverse design- of glaselementen uit de TraumGarten SYSTEM serie met uw tuinscherm te combineren om een unieke sfeer te creëren. De talloze mogelijkheden laten geen wensen open. Meer informatie hierover vindt u in de montagehandleiding.
Eigenschappen en voordelen- Aansluit-element, rechts en links bruikbaar
- fijnvertakkeld sparrenhout, drukgeïmpregneerd
- FSC® gecertificeerd, uit Europese productie
- Profielen per groef en extra lange pen stabiel samengevoegd
- zeer goede vakkundige verarbeiding
- extra sterk frame (42x78 mm) met getapte hoeken
- Frame met drainagegroef en waterafvoergaten
- Profielen (18x121 mm), glad geschaafd, met ronde kanten
- extra diepe droogingsgroef (15 mm)
- alle verbindingen uit RVS
U hebt gekozen voor een natuurproduct van hout met al zijn positieve en houtkarakteristieke eigenschappen. Bijvoorbeeld hout neigt in het droogingsproces tot scheurvorming, die geen enkele uitwerking op de statiek hebben. Derhalve vormen houtkarakteristieke eigenschappen geen grond voor klachten.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten GADA |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement, Plankenzaun |
| Stijl | Rustiek |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Spar |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktestructuur | geschaafd, glad |
| Oppervlaktebehandeling | drukgeïmpregneerd |
| kleur | Natuur |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 89 cm |
| hoogte | 179 bij 89 cm |
| Dikte | 42 mm |
| Framebreedte | 42x78 mm |
| Structuurframe | glad geschaafd |
| Lamellenrichting | diagonaal |
| Montagewijze | Opschroeven |
| Gewicht | 21,50 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 1735 |
| Art.-Nr.: | 100360892 |
| EAN: | 4033821017298 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten schutting GADA hout aansluiting zichtscherm lamellenomheining