TraumGarten schutting GADA hout aansluiting met rooster zichtscherm lamellenomheining
massief, fijnvertakt grenen (kdi), hoge stabiliteit, 89x179 op 89 cm, Art.-Nr.: 100360886 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting GADA hout aansluiting met rooster zichtscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het TraumGarten aansluitElement met rooster voor de GADA schuttingelementen overtuigt met opmerkelijke kwaliteitsdetails. Het fijnvezelige naldenhout uit Europese productie is drukgeïmpregneerd en ambachtelijk uitstekend verwerkt. Het stabiele frame van 42x78 mm dik is aan de hoeken getand en met roestvrijstalen schroeven bevestigd. De 18 mm dikke, glad geschaafde profielen met afgeronde kant hebben een extra diepe drooggoot van 15 mm. De profielen zijn met een extra lange neus stabiel met elkaar verbonden. De latten van het rooster zijn 9x40 mm dik en hebben een maaswijdte van 60x60 mm. Door verdere opmerkelijke kwaliteitsdetails zoals waterafvoergaten en de drainaggoot onderscheiden de TraumGarten GADA schuttingelementen zich duidelijk van conventionele schuttingen.
Het aansluitElement met rooster kan naar behoefte rechts of links gebruikt worden. Het grote assortiment aan verschillende schuttingelementen biedt u veelvoudige ontwerpingsmogelijkheden om uw tuin voor nieuwsgierige blikken te beschermen. Alle elementen van de GADA-serie kunnen naar uw wensen met elkaar gecombineerd worden. De massieve hekelementen zijn zichtdicht en alle verbindingen zijn met roestvrijstalen schroeven bevestigd.
Voor de montage van de schuttingelementen hebt u palen nodig, die u via het toebehoren dienovereenkomstig kunt bestellen. De schuttingelementen kunnen met houten of metalen palen gemonteerd worden. U hebt ook de mogelijkheid verschillende ontwerp- of glaselementen uit de TraumGarten SYSTEM-serie met uw schutting te combineren om een unieke ambiance te creëren. De talloze mogelijkheden laten geen wensen onvervuld. Meer informatie hierover vindt u in de montagehandleiding.
Eigenschappen en voordelen- AansluitElement, rechts en links bruikbaar
- fijnvezelig naldenhout, drukgeïmpregneerd
- FSC® gecertificeerd, uit Europese productie
- Profielen per neus en extra lange veer stabiel samengevoegd
- zeer goede ambachtelijke verwerking
- extra sterk frame (42x78 mm) met getande hoeken
- Frame met drainaggoot en waterafvoergaten
- Profielen (18x121 mm), glad geschaafd, met afgeronde kanten
- extra diepe drooggoot (15 mm)
- Rosterlatten 9x40 mm, maaswijdte 60x60 mm
- alle verbindingen uit roestvrij staal
U hebt gekozen voor een natuurproduct van hout met al zijn positieve en houtaardige eigenschappen. Hout neigt bijvoorbeeld tijdens het droogproces tot scheurvorming, wat geen gevolgen heeft voor de constructieve sterkte. Daarom vormen houtaardige eigenschappen geen grond voor reclamatie.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten GADA |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Rankrooster, Hekwerkelement |
| Stijl | Rustiek |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Spar |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| Oppervlaktebehandeling | drukgeïmpregneerd |
| kleur | Natuur |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 89 cm |
| hoogte | 179 bij 89 cm |
| Dikte | 42 mm |
| Maaswijdte | 60x60 mm |
| Framebreedte | 42x78 mm |
| Structuurframe | glad geschaafd |
| Lamellenrichting | diagonaal |
| Hoekverbinding | roestvrijstalen bevestigd, getengd |
| Montagewijze | Opschroeven |
| Gewicht | 21,50 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 1088 |
| Art.-Nr.: | 100360886 |
| EAN: | 4033821012019 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten schutting GADA hout aansluiting met rooster zichtscherm lamellenomheining