TraumGarten Schutting Einzelprofil SYSTEM WPC PLATINUM Grijs Privacyschutting Steekzaun Lamellenomheining
Afmetingen (LxBxH): 178x15x2cm, inkortbaar, Art.-Nr.: 100074171 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Schutting Einzelprofil SYSTEM WPC PLATINUM Grijs Privacyschutting Steekzaun Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het TraumGarten hekwerkelement SYSTEEM WPC PLATINUM Grijs is de geschikte aanvulling op het bouwset SYSTEEM WPC PLATINUM. Met het praktische hekwerkelement verhoogt u het bestaande hekpaneel met nog eens 15 cm of vervangt u lelijk geworden latten. Indien nodig kan de 178 cm lange lat eenvoudig worden ingekort.
Dankzij de speciale PLATINUM bekleding is de profiellat waterdicht en vlekkenbestendig dan gebruikelijke WPC-profielen.
Het materiaal WPC combineert de beste eigenschappen van hout en kunststof en is niet meer weg te denken uit tuin- en landschapsbouw. Het oppervlak is splinter- en vezelvrij en hoeft niet extra met oliën of andere onderhoudsmiddelen behandeld te worden.
Eigenschappen en voordelen:
- Hekwerkelement voor hekpaneel-set SYSTEEM WPC PLATINUM Grijs
- Waterdicht en vlekkenbestendig dan gebruikelijke WPC-oppervlakken
- Afmetingen profiellat 178x15x2 cm
- Robuust en bestendig
- Zeer onderhoudsarm
Let op: WPC-oppervlakken kunnen in de loop der tijd vergrijzen of lichter worden. Dit is een natuurlijk proces en vormt geen grond voor reclamatie.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Materiaal | WPC |
| Kunststoftype | WPC |
| Oppervlak | gegroefde, glad, geprofileerd |
| Oppervlaktestructuur | gestructureerd |
| kleur | Grijs |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 178,3 cm |
| hoogte | 15 cm |
| Lamelmaat | 150x20 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal, verticaal |
| Gewicht | 3,90 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 |
|
| HAN | 2613 |
| Art.-Nr.: | 100074171 |
| EAN: | 4033821045024 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten Schutting Einzelprofil SYSTEM WPC PLATINUM Grijs Privacyschutting Steekzaun Lamellenomheining