TraumGarten schutting Basic compleet-set hout tuinscherm lamellenomheining
Personaliseer uw hek met onze configurator - incl. schuttingpalen & bevestigingsmaterialien, Art.-Nr.: 100288339a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting Basic compleet-set hout tuinscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Alle voordelen in één overzicht:
- Rundum zorgeloos compleet-set: Schutting incl. palen en bevestigingsmateriaal
- U heeft de keuze: Met en zonder eindelement 89x179 cm
- Individuele bevestiging: Voor inbetonnering of opschroeving
- Past perfect in uw tuin: Afmetingen individueel configureerbaar
Wat zit er in het hekwerk-compleet-set?
- Stabiele schutting brede elementen
- Optioneel met en zonder eindelement
- Paalvoet voor opschroeving OF paalankertje met bodemhuls voor inbetonnering
- Elementhouder
| Breed element | Smal element | Eindelement | Houten paal |
|---|---|---|---|
| (BxH) 179x179 cm | (BxH) 89x179 cm | (BxH) 89x179 cm | (LxBxH) 9x9x195 cm |
Het verschil tussen de palen
De paalankertje met bodemhuls is ideaal geschikt voor ingrondsmontage. Het bestaat uit gegalvaniseerd staal en een H-paalankertje met een 90 cm lange inslaan-bodemhuls. U kunt alle houten palen met een dwarsdoorsnede van 9x9 cm met de bijgesloten schroeven vastzetten.
- Voor juiste montage ca. 30 cm diepe put uitgraven en paalankertje hier inslaan
- Hoogte aanpassen en het paalankertje in het lood uitrichten
- Put met standaard beton vullen
De paaldrager bestaat uit gegalvaniseerd staal. U kunt daarmee alle houten palen met een dwarsdoorsnede van 9x9 cm vastzetten.
U heeft zich voor het natuurproduct hout met al zijn positieve, houtachtige eigenschappen besloten. Bijvoorbeeld hout neigt in het droogproces tot scheurvorming, die geen enkele invloed op de statiek heeft. Houtachtige eigenschappen vormen dus geen grond voor reclamatie.
Onze tip: Met een houtbeschermingslazuur staat een nog langere levensduur niets in de weg.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Leveringsomvang | Set |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Plankenzaun |
| Stijl | Rustiek |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Den |
| Oppervlaktestructuur | fijn gegroefd |
| Toepassingsgebied | Buitengebied, tuin |
| Breedte | 89 cm, 179 cm |
| hoogte | 149 cm, 179 cm, 195 cm |
| Paaldikte | 90x90 mm |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| Art.-Nr.: | 100288339a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- Schermingselement Breed 179x149 (179) cm
- Schermingselement Smal 89x149 (179) cm
- Optioneel met/zonder eindelement 89x149 (179) cm
- Houten paal 9x195 cm
- Houten hek-elementhouder uit roestvrij staal
- Paalbevestiging