TraumGarten schutting BAMBU rechthoek bamboe zichtscherm
roestvrijstalen verschroeving frame, verschillende afmetingen, Art.-Nr.: 100074264a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting BAMBU rechthoek bamboe zichtscherm Online kopen tegen een voordelige prijs
Bambu - dit is een natuurlijke schutting van bamboe. Het exotisch mooie schutting is niet zoals vele andere bamboe hekken met draad bevestigd, maar wordt met 3 roestvrijstalen stangen gestabiliseerd en is bovendien door een stevig naaldhoutframe goed beschermd tegen storm. Bambu is individueel, omdat elke circa 20 mm dikke bamboestaf in zijn groei verschillend is en daardoor elk schuttingveld uniek is. De schutting met zijn minimale, smalle spleten is van de zijkant dicht en biedt u van voren toch voldoende bescherming tegen nieuwsgierige blikken.
De bamboestaafjes die voor de schutting worden gebruikt, zijn al voorbehandeld tegen schimmel. Omdat bamboe een natuurlijk product is, moet u uw schutting regelmatig onderhouden.
Voor de montage van de elementen zijn palen nodig. Kies deze gewoon uit het accessoires.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten BAMBU |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Hekwerkelement |
| Stijl | Rustiek, Natuur |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Bamboe |
| Materiaalraam | Naaldhout |
| Oppervlak | geprofileerd |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 89 cm, 179 cm |
| hoogte | 179 cm |
| Framebreedte | 42x68 mm |
| Structuurframe | glad geschaafd |
| Hoekverbinding | roestvrijstalen bevestigd, getengd |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100074264a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten schutting BAMBU rechthoek bamboe zichtscherm