TraumGarten schutting BAMBU Bamboe aansluiting zichtscherm
89x179 op 89cm, Art.-Nr.: 100074233 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting BAMBU Bamboe aansluiting zichtscherm Online kopen tegen een voordelige prijs
Het hoekige aansluitstuk Bambu met de afmetingen 89 x 179 op 89 cm completeert uw schutting Bambu. Bambu - dat is een natuurlijke schutting van bamboe. De exotisch mooie schutting is niet zoals veel andere bamboe-schuttingen met draad verbonden, maar wordt met 3 roestvrijstalen stangen gestabiliseerd en is door een stevig naaldhoutframe goed bestand tegen storm. Bambu is individueel, omdat elke ongeveer 20 mm dikke bamboestaf in zijn groei verschillend is en daardoor elk schermpaneel uniek is. De schutting met zijn minimale, smalle spleten is van de zijkant dicht en biedt u van voren ondanks alles voldoende bescherming tegen nieuwsgierige blikken.
Voor de montage van de elementen zijn palen nodig, die u via het toebehoren kunt kiezen.
De schermpanelen kunt u met behulp van de houten hek-elementhouders aan de palen bevestigen. Een elementhouder-set is hierbij voor een schermpaneel tot 180 cm voldoende.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten BAMBU |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Hekwerkelement |
| Stijl | Rustiek, Natuur |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Bamboe |
| Materiaalraam | Naaldhout |
| Oppervlak | geprofileerd |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 89 cm |
| hoogte | 179 bij 89 cm |
| Framebreedte | 42x68 mm |
| Structuurframe | glad geschaafd |
| Hoekverbinding | roestvrijstalen bevestigd, getengd |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 12,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 4113 |
| Art.-Nr.: | 100074233 |
| EAN: | 4033821021325 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten schutting BAMBU Bamboe aansluiting zichtscherm