TraumGarten schutting ARZAGO hout bruin zichtscherm lamellenomheining
versterkte framewerk, lamellen glad gescaaft, 179x179 cm, Art.-Nr.: 100074279 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting ARZAGO hout bruin zichtscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Er zijn veel privaatschermen van hout. ARZAGO van Traumgarten is een exclusief, reeds gelazuurd privacyscherm dat tot in het kleinste detail doordacht is. De 20 x 122 mm glad geschaafde profielen worden vervaardigd uit vooraf technisch gedroogd naaldhout. Ze zijn glad geschaaft en hebben optisch zeer aantrekkelijke ronde hoeken. Deze geven de indruk dat de houten planken onzichtbaar en schijnbaar eindeloos in elkaar overgaan.
Het extra 40 x 70 mm sterke frame geeft de fijnvertakte profielen de nodige stevigheid. De hoogwaardige roestvrijstalen verbindingen zijn een ander overtuigend verwerkingskenmerk van het hoogwaardige houten privacyscherm ARZAGO. ARZAGO is voor bescherming tegen blauwe schimmel, vergrijzing en weerinvloeden behandeld met een open-porige lazuur. U kunt het mooie houten privacyscherm dus direct opbouwen en genieten. Voor duurzame bescherming adviseren wij u ARZAGO regelmatig met een houtlazuur te behandelen.
Voor de montage van de elementen zijn palen nodig; kies deze uit het toebehoren.
U kunt de privaatscherm-elementen met behulp van de houten hek-elementhouders aan de palen bevestigen. Een elementhouder-set is hiervoor voor een hekelement tot 180 cm voldoende.
U hebt zich voor het natuurproduct hout met al zijn positieve, houtspecifieke eigenschappen gekozen. Bijvoorbeeld, hout is geneigd tot scheurvormingen tijdens het droogingsproces, welke geen invloed hebben op de statica. Daarom vormen houtspecifieke eigenschappen geen reden tot reclamatie.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten ARZAGO |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement, Plankenzaun |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Naaldhout |
| Materiaalraam | Naaldhout |
| Oppervlak | geprofileerd |
| Oppervlaktestructuur | gegroefd |
| kleur | Bruin |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 179 cm |
| hoogte | 179 cm |
| Framebreedte | 40x70 mm |
| Structuurframe | glad geschaafd |
| Lamelmaat | 122x20 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Hoekverbinding | getengd |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 30,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 1383 |
| Art.-Nr.: | 100074279 |
| EAN: | 4033821021899 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten schutting ARZAGO hout bruin zichtscherm lamellenomheining