TraumGarten Ruitpatroonhek Rundum-Sorglos-Paket Ruitpatroonhek Anthrazit Zichtscherm Ruitpatroonhek
Personaliseer uw schutting met onze configurator – inclusief palen & bevestigingsmaterialen, Art.-Nr.: 100437708a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Ruitpatroonhek Rundum-Sorglos-Paket Ruitpatroonhek Anthrazit Zichtscherm Ruitpatroonhek Online kopen tegen een voordelige prijs
Het TraumGarten schermwerk SYSTEEM RUITPATROON uit gecoate aluminiumprofilen in ruitvorm is naar het houten klassieke model ontworpen. De uitgeschuimde aluminiumprofilen hebben een hogere stabiliteit dan echte houten profilen. Bovendien vervormen de aluminiumprofilen nauwelijks door weersinvloeden. Door 10 mm grote afstanden tussen de ruitprofielen zijn de schermvelden niet 100% blickdicht. Door de ruitvorm van de profilen wordt het zicht en het licht in verschillende richtingen geleid. De doorkijk wordt aan de ene kant naar beneden en aan de andere kant naar boven geleid. Houd hier alstublieft rekening mee bij de montage van de hekwerkelementen!
Het schermwerk hekfeld bestaat uit 30 gecoate en van binnen uitgeschuimde ruitprofielen inclusief profieldragers. De ruitprofielen zijn 60x20 mm groot en hebben een wanddikte van 0,5 mm. Ze zijn zeer duurzaam en onderhoudsvriendelijk. Elk hekwerkelement (180x180 cm) is in breedte en hoogte variabel. De hoogte wordt bepaald door het aantal gebruikte profilen. De breedte kan door ter plaatse het inkorten van de profilen worden gevarieerd.
Eigenschappen en voordelen- gecoate en uitgeschuimde aluminiumprofilen
- hogere stabiliteit dan echt hout
- variabel in hoogte en breedte
- veel ontwerpingsmogelijkheden
- elementafmetingen: 180x180x2 cm
- individuele profilen 60x20 mm, wanddikte 0,5 mm
- 10 mm afstand tussen de profilen
- systeemsteekpaal voor inmetselen = 7x7x240 cm
- systeemsteekpaal voor opankerenmen = 7x7x193 cm
- gedeeltelijk blickdicht
Opmerking: De totale lengte kan door de montage enigszins variëren.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Leveringsomvang | Set |
| Type | Ruitpatroonhek |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Aluminium |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| kleur | Antraciet |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 2 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| Art.-Nr.: | 100437708a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- Hekwerkelement
- Paal
- Montagemateriaal