TraumGarten privacyhek GADA hout met ronde boog en rooster zichtscherm lamellenomheining
massief, fijnvertakkingden hout (kdi), hoge stabiliteit, verschillende afmetingen, Art.-Nr.: 100360884a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten privacyhek GADA hout met ronde boog en rooster zichtscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het TraumGarten scherm GADA met ronde boog en rooster bovenin overtuigt met opmerkelijke kwaliteitsdetails. Het fijnstakige spaanhouttenhout uit Europese productie is drukgeïmpregneerd en ambachtelijk uitmuntend verwerkt. Het stabiele frame van 42x78 mm is in de hoeken gezapte en met roestvrijstalen schroeven bevestigd. De 18 mm sterke, glad geschaafde profielen met afgeronde kant hebben een extra diepe drooggleuven van 15 mm en zijn met een extra lange groef stabiel met elkaar verbonden. De ronde boog is in meerdere lagen stabiel gelijmd en is in het midden 193 cm hoog. De latten van de ronde boog rooster zijn 9x40 mm sterk en hebben een maaswijdte van 60x60 mm. Alle verbindingen van het schermscherm zijn uit roestvrij staal. Door verdere opmerkelijke kwaliteitsdetails zoals afwatergaten en de drainagegleuven onderscheiden de TraumGarten schermen zich duidelijk van gewone privacy schermen van hout.
De grote selectie aan verschillende schermschermen biedt u talloze mogelijkheden uw tuin voor nieuwsgierige blikken af te schermen. Alle elementen uit de GADA serie kunnen naar uw wens met elkaar worden gecombineerd.
Voor de montage van de schermschermen heeft u palen nodig, die u via het toebehoren dienovereenkomstig kunt bestellen. De schermschermen kunnen met houten of metalen palen worden gemonteerd. U hebt ook de mogelijkheid om diverse design- of glaselementen uit de TraumGarten SYSTEEM serie met uw privacy hek te combineren om een unieke sfeer te creëren. De talloze mogelijkheden laten geen wensen onvervuld. Meer informatie hierover vindt u in de montagehandleiding.
Eigenschappen en voordelen- fijnstakig spaanhouttenhout, drukgeïmpregneerd
- FSC® gecertificeerd, uit Europese productie
- zeer goedeambachtelijke verwerking
- extra sterk frame (42x78 mm) met gezapte hoeken
- ronde boog in meerdere lagen stabiel gelijmd
- profielen per groef en extra lange groef stabiel samengesteld
- frame met drainagegleuven en afwatergaten
- profielen (18x121 mm), glad geschaafd, met afgeronde kanten
- extra diepe drooggleuven (15 mm)
- roosterlatten 9x40 mm, maaswijdte 60x60 mm
- alle verbindingen uit roestvrij staal
U hebt gekozen voor een natuurproduct van hout met al zijn positieve en houteigen eigenschappen. Hout heeft bijvoorbeeld de neiging om tijdens het droogproces scheuren te vormen, wat geen gevolgen heeft voor de statiek. Daarom vormen houteigen eigenschappen geen reden voor reclamatie.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten GADA |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Rankrooster, Hekwerkelement |
| Stijl | Rustiek |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Spar |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| Oppervlaktebehandeling | drukgeïmpregneerd |
| kleur | Natuur |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 119 cm, 179 cm |
| hoogte | 179 cm (193 cm) |
| Dikte | 42 mm |
| Maaswijdte | 60x60 mm |
| Framebreedte | 42x78 mm |
| Structuurframe | glad geschaafd |
| Lamellenrichting | diagonaal |
| Hoekverbinding | roestvrijstalen bevestigd |
| Montagewijze | Opschroeven |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100360884a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten privacyhek GADA hout met ronde boog en rooster zichtscherm lamellenomheining