TraumGarten poort schutting SYSTEEM WPC XL zand/Antraciet
Aluminiumbuis 66x40 mm, XL-houtcomposiet-profiel, 98x180 cm, DIN rechts/links monteerbaar, onderhoudsarm, incl. beslag-set, Art.-Nr.: 100487137 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten poort schutting SYSTEEM WPC XL zand/Antraciet Online kopen tegen een voordelige prijs
De SYSTEM WPC XL Poort combineert modern XL-design met duurzame materialen en doordachte techniek voor een comfortabele toegang tot huis en tuin. Een stabiel, rond loopend aluminiumprofiel met een profielmaat van 66x40 mm zorgt voor hoge stabiliteit en vormvastheid. De extra brede WPC-profielen verenigen de natuurlijke uitstraling van hout met de onderhoudsarmoede en weerbaarheid van een modern composietmateriaal. Met de afmetingen 98x180 cm is de poort optimaal afgestemd op het SYSTEM heksysteem en biedt een royale doorgang. De poort kan flexibel DIN rechts of DIN links worden aangeslagen, zodat de montage aan de inbouwsituatie kan worden aangepast. In de leveringsomvang zijn een complete beslag set en een insteekslot inbegrepen – voor onmiddellijk, comfortabel gebruik. Verschillende kleurvarianten staan ter beschikking, de technische kwaliteit blijft altijd identiek.
Producteigenschappen & voordelen:- Aluminiumprofiel 66x40 mm: Voor hoge stabiliteit en blijvende vormvastheid
- XL-WPC-profielen: Bijzonder robuust, weersbestendig, kleurvast en onderhoudsarm
- DIN rechts/links monteerbaar: Aansluitrichting kan bij montage flexibel worden gekozen
- Inclusief beslag set & insteekslot: Voor veilig en comfortabel gebruik in de leveringsomvang inbegrepen
- Onderhoudsarm: Geen schilderwerk of speciële bescherming nodig, eenvoudig schoonmaken volstaat
- Afmetingen: 98x180 cm – royale, comfortabele toegang voor huis en tuin
De SYSTEM WPC XL Poort staat voor modern voorkomen, maximale flexibiliteit en beproefde techniek – de ideale keuze voor veelzijdige hekaanlagen.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Leveringsomvang | Set |
| Type | Privacyschermpoort |
| Type | poort |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | WPC, Metaal |
| Materiaalraam | Metaal |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| kleur | Zand |
| Framekleur | Antraciet |
| geschikt voor | Privacyscherm |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Lichte breedte | 100,5 cm |
| Breedte | 98 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Framebreedte | 60x40 mm |
| Structuurframe | glad |
| Lamelmaat | 300x20 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Aantal panelen | Enkel poort |
| Gewicht | 30,90 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 3742 |
| Art.-Nr.: | 100487137 |
| EAN: | 4033821065527 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- Tuinpoort
- Beslag-set (Schanieren, Sluitplaat, Aansluithoek)
- Insteekslot