TraumGarten Glaszichtscherm SYSTEEM GLAS TEXTA Zichtscherm
8 mm veiligheidsglas, zwak doorschijnende textielstructuur, verschillende afmetingen, Art.-Nr.: 100361114a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Glaszichtscherm SYSTEEM GLAS TEXTA Zichtscherm Online kopen tegen een voordelige prijs
De glazen zichtscherm-elementen TEXTA uit de TraumGarten SYSTEM GLAS serie bieden elegant bescherming tegen nieuwsgierige blikken. De TEXTA glazen zichtscherm-elementen bestaan uit getint, 8 mm dik veiligheidsgehard glas (ESG). De ruiten zijn eenzijdig met behulp van zeefdruk met een textielstructuur bedrukt. Door het eenzijdige zeefdrukoppervlak hebben de ruiten een glad zichtoppervlak en een voelbare en zichtbare ruwe zijde. Ze zijn zeer onderhoudsvriendelijk en kunnen eenvoudig met veel schoon water worden schoongespoeld.
Voor de montage van de zichtschermelementen worden de TraumGarten SYSTEM klemklemmen met inschroeven of inbetoneren gebruikt. De SYSTEM glas elementen kunnen met veel TraumGarten SYSTEM elementen, bijvoorbeeld SYSTEM BOARD, SYSTEM WPC en anderen worden gecombineerd. Door weersomstandigheden en UV-straling kunnen de kleuren van het zeefdrukoppervlak geleidelijk licht veranderen.
Belangrijke opmerking: De SYSTEM glazen zichtschermelementen mogen niet als open balustradeelementen, bijvoorbeeld voor balkon worden gebruikt! Alle SYSTEM glas zichtschermelementen zijn alleen geschikt voor montage op bodemniveau.
Eigenschappen en voordelen- 8 mm dik veiligheidsgehard glas (ESG)
- eenzijdig zeefdrukoppervlak
- bedrukt met textielstructuur
- veel combinatiemogelijkheden
- tijdloos design
- eenvoudige montage
- onderhoudsvriendelijk
Op maat gemaakte exemplaren worden voor u vervaardigde en zijn na bestelling van omruiling en retour uitgesloten.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | glas |
| Glassoort | Enkellaags veiligheidsglas (EVG), getint glas |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 90 cm, 120 cm |
| hoogte | 90 cm, 180 cm |
| Formaat | 90x90 cm, 90x180 cm, 120x180 cm |
| Montagewijze | Klembevestiging |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100361114a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- Glaselement
- Rubberdichtingen voor bevestiging aan SYSTEM klempalnen