TraumGarten Glaszichtscherm SYSTEEM GLAS ALPHA Aansluiting Zichtscherm
8 mm gehard veiligheidsglas, mat met doorzichtige strepen, links en rechts selecteerbaar, Art.-Nr.: 100074533a Beschrijving
1 / 7
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten Glaszichtscherm SYSTEEM GLAS ALPHA Aansluiting Zichtscherm Online kopen tegen een voordelige prijs
Glas - tijdloos en helemaal in trend. De aansluiting SYSTEM GLAS ALPHA biedt veelvoudige ontwerpingsmogelijkheden voor uw individuele SYSTEM schutting.
U kunt SYSTEM ALPHA zowel met alle SYSTEM glaselementen als ook met WPC, HPL of ALU-elementen combineren.
Met de SYSTEM schutting kiest u voor onderhoudsvriendelijke, stijlvolle schuttingelementen, die helemaal in trend liggen.
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | glas |
| Oppervlak | glad |
| Glassoort | Enkellaags veiligheidsglas (EVG), Helder glas, melkglas |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 90 cm |
| hoogte | 180 bij 90 cm |
| Dikte | 8 mm |
| Formaat | 90x180 cm |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100074533a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- Glaselement
- Rubberdichtingen voor bevestiging aan SYSTEM Klemmpfosten