TraumGarten Glastransparant SYSTEEM GLAS HELDER Zichtscherm
8 mm veiligheidsglas, volkomen transparant, verschillende afmetingen, Art.-Nr.: 100074437a Beschrijving
1 / 4
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten Glastransparant SYSTEEM GLAS HELDER Zichtscherm Online kopen tegen een voordelige prijs
De glazen schutting SYSTEM GLAS KLAR kan als decoratief element in combinatie met uw SYSTEM GLAS, SYSTEM WPC of SYSTEM ALU schutting worden gebruikt. U kunt deze schutting echter ook als zelfstandige decoratieve windbeveiliging opbouwen. SYSTEM GLAS KLAR brengt veel licht en transparantie in elke schutting.
Het glaselement wordt voor uw veiligheid uit veiligheidsglas met één ruit gemaakt. Dit betekent dat de ruit een verhoogde sterkte heeft en als deze toch breekt, in kleine stompe stukjes uiteen valt. SYSTEM GLAS KLAR is ook geschikt voor open wind- en stormgebieden, u hoeft alleen aanvullende stormankertjes vast te maken.
Bouw uw lichte schuttingwand op, of u alleen SYSTEM GLAS KLAR installeert of het glaselement in combinatie met andere TraumGarten SYSTEM schutting-elementen gebruikt, met de SYSTEM schutting kiest u voor onderhoudsarme, stijlvolle schutting-elementen die volledig in trend zijn.
Voor de montage van de elementen zijn palen nodig, die u naar wens en montagemethode via het toebehoren kunt bestellen.
Maataanpassingen worden voor u vervaardigd en zijn na bestelling uitgesloten van uitwisseling en retournering.
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | glas |
| Oppervlak | glad |
| Glassoort | Enkellaags veiligheidsglas (EVG), Helder glas |
| Transparantie | volledig doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 90 cm, 120 cm |
| hoogte | 90 cm, 180 cm |
| Dikte | 8 mm |
| Formaat | 90x90 cm, 90x180 cm, 120x180 cm |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100074437a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- Glaselement
- Rubberdichtingen voor bevestiging aan SYSTEM klemvastzetsteunen