TraumGarten Glassichtschutz SYSTEM GLAS MATT privacymat
8 mm veiligheidsglas, ondoorzichtig geslepen, verschillende formaten, Art.-Nr.: 100074485a Beschrijving
1 / 4
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten Glassichtschutz SYSTEM GLAS MATT privacymat Online kopen tegen een voordelige prijs
Een schutting met aantrekkelijk, tijdsloos design - SYSTEM GLAS MATT Rechthoek van Brügmann TraumGarten maakt het mogelijk. SYSTEM Glas staat voor lichtheid, transparantie en design. Het matte hoofdelement beschermt u stijlvol en veilig tegen nieuwsgierige blikken. De volledig gematreerd achterzijde staat slechts schemerige inzichten in uw tuin toe zonder dat u op invallend zonlicht hoeft te verzichten. Want juist klassieke schuttingen geven vaak de indruk van een beschermingsmuur en werpen veel schaduw op de omheinde grond.
SYSTEM GLAS MATT biedt u oneindige inbouwmogelijkheden - op deze manier kan elke SYSTEM hekanlage individueel worden vormgegeven. Of u het combineert met de verschillende glaselementen, glasuitvoeringen of met de materialen SYSTEM ALU, SYSTEM WPC of SYSTEM HPL - het resultaat is altijd een individuele, tijdloze en aantrekkelijke hekanlage. De op maat vervaardigde ruiten zijn elk 180 cm hoog en geven u veel speelruimte in de breedte. Zo voegt uw schutting-systeem zich overal harmonieus in.
Ook in termen van veiligheid en sterkte overtuigt het gebruikte enkele-gelaagde veiligheidsglas. Enkele-gelaagde veiligheidsglas breekt namelijk in kleine stompe stukken uiteen. Eveneens is het mogelijk om de glaselementen op storm- en windrisicovolle terreinen te installeren. Hiervoor is slechts een aanvullende stormankert voor de montage vereist.
Vorm uw SYSTEM hekanlage voor mooie uren in uw tuin. Voordelen
- onderhoudsvriendelijk
- eenvoudige montage
- tijdsloos design
- veel combinatiemogelijkheden
- zeefdrukoppervlak
Maatwerk wordt voor u vervaardigd en is na bestelling van omruiling en terugname uitgesloten.
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | glas |
| Oppervlak | glad |
| Glassoort | Enkellaags veiligheidsglas (EVG), melkglas |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 90 cm, 120 cm |
| hoogte | 90 cm, 180 cm |
| Dikte | 8 mm |
| Formaat | 90x90 cm, 90x180 cm, 120x180 cm |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100074485a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- Glaselement
- Rubberdichtingen voor bevestiging aan SYSTEM klemsteun