TraumGarten Glasscherm SYSTEM GLAS TEXTA Aansluiting Zichtscherm
8 mm veiligheidsglas, zwak doorzichtige textielstructuur, rechts en links selecteerbaar, Art.-Nr.: 100361115a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Glasscherm SYSTEM GLAS TEXTA Aansluiting Zichtscherm Online kopen tegen een voordelige prijs
De glazen zichtscherm-elementen TEXTA uit de TraumGarten SYSTEM GLAS serie bieden elegant bescherming tegen nieuwsgierige blikken. Het TEXTA aansluitingselement bestaat uit getint, 8 mm dik veiligheidsglas (ESG). De ruiten werden eenzijdig volgens het zeefdrukprocédé met een textielstructuur bedrukt. Door het eenzijdige zeefdrukoppervlak hebben de ruiten een glad zichtzijde en een voelbare en zichtbare ruwe zijde. De aansluitelemente zijn er als rechter en linker aansluiting. Ze zijn zeer onderhoudsvriendelijk en laten zich eenvoudig met veel schoon water afwassen.
Voor de montage van de zichtschermelementen worden de TraumGarten SYSTEM klemmen palen met uitsluitingsbouten of inbetonnering gebruikt. De SYSTEM Glas elementen kunnen met veel TraumGarten SYSTEM elementen bijvoorbeeld SYSTEM BOARD, SYSTEM WPC en anderen worden gecombineerd. Door weersomstandigheden en UV-straling kunnen de kleuren van het zeefdrukoppervlak geleidelijk licht veranderen.
Belangrijke opmerking: De SYSTEM Glas-zichtschermelementen mogen niet als open balustradeelementen, bijvoorbeeld voor balkons worden gebruikt! Alle SYSTEM Glas zichtschermelementen zijn alleen geschikt voor montage dicht bij de grond.
Eigenschappen en voordelen- 8 mm dik veiligheidsglas (ESG)
- eenzijdig zeefdrukoppervlak
- bedrukt met textielstructuur
- veel combinatiemogelijkheden
- tijdloos design
- eenvoudige montage
- onderhoudsvriendelijk
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | glas |
| Glassoort | Enkellaags veiligheidsglas (EVG), getint glas |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 90 cm |
| hoogte | 180 bij 90 cm |
| Formaat | 90x180 cm |
| Montagewijze | Klembevestiging |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100361115a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- Glaselement
- Rubberdichtingen voor bevestiging aan SYSTEM Klemmpfosten