TraumGarten Glasscherm SYSTEM GLAS BETA Rechthoek Scherm
8 mm veiligheidsglas, gedeeltelijk doorzichtig, verschillende formaten, Art.-Nr.: 100074501a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Glasscherm SYSTEM GLAS BETA Rechthoek Scherm Online kopen tegen een voordelige prijs
Satijnglazuur glas met zich in het bovenste gedeelte door versmallende, asymmetrische strepen - dat is SYSTEM GLAS BETA. TraumGarten heeft met SYSTEM GLAS een tijdloos, doorzichtig schuttingsysteem ontwikkeld, dat uw fantasie vrij spel geeft. Combineer het streepdesign met het volledig matte glaselement, of breng kleur in het spel met de gekleurde SYSTEM HPL-elementen. U houdt van klassiek - combineer dan uw SYSTEM GLAS BETA schutting met SYSTEM ALU. De SYSTEM schuttingselementen van TraumGarten beschermen u in uw tuin of op uw terras tegen nieuwsgierige blikken. De op maat gemaakte ruiten zijn elk 180 cm hoog en geven u veel speelruimte in de breedte. Zo past uw schuttingsysteem overal harmonisch in.
De glaselementen van gehard veiligheidsglas zorgen voor de nodige veiligheid, want mocht het vaste glaselement ooit breken, dan springen zij uit elkaar in kleine stompe stukken. Dit maakt ook de montage op storm- en windenblootgestelde terreinen mogelijk. Hierbij hoeft alleen een extra stormankert te worden bevestigd.
SYSTEM GLAS BETA - voor iedereen die van het bijzondere houdt.
- onderhoudsvriendelijk
- eenvoudige montage
- tijdloos design
- veel combinatiemogelijkheden
- zeefdruk oppervlak
Voor de montage van de elementen zijn palen nodig. Kies hiervoor eenvoudig uit het toebehoren de overeenkomstige paallengde en afhankelijk van de inbouwwijze een paaldrager om in te betonneren of om op te pluggen. Het aantal benodigde palen is afhankelijk van het aantal schuttingselementen: bij één element hebt u twee palen nodig, bij twee elementen worden drie benodigd, enz.
Maatwerk wordt voor u vervaardigd en kan na bestelling niet worden geruild of geretourneerd.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | glas |
| Oppervlak | glad |
| Glassoort | Enkellaags veiligheidsglas (EVG), Helder glas, melkglas |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 90 cm, 120 cm |
| hoogte | 90 cm, 180 cm |
| Dikte | 8 mm |
| Formaat | 90x90 cm, 90x180 cm, 120x180 cm |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100074501a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- Glaselement
- Rubberdichtingen voor bevestiging aan SYSTEM Klemmpfosten