TraumGarten Glasscherm SYSTEM GLAS ALPHA Scherm
8 mm veiligheidsglas, mat met doorzichtige stroken, verschillende formaten, Art.-Nr.: 100074505a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Glasscherm SYSTEM GLAS ALPHA Scherm Online kopen tegen een voordelige prijs
Glas - tijdloos en volop in trend. Dat een schutting uit glas ook werkelijk bescherming tegen nieuwsgierige blikken kan bieden, bewijst Brügmann TraumGarten indrukwekkend met het design-glassichtschutz ALPHA. De transparante glassichtschutz met vier doorzichtige strepen maakt slechts gedeeltelijk en schijnselhaftige inzicht in uw tuin mogelijk. Het grote, transparante glaselement is aan de zijde van de schutting glad en heeft een gemateerde achterkant met vier doorzichtige strepen. SYSTEEM GLAS ALPHA garandeert zicht- en windschutz in één. De op maat gemaakte ruiten zijn elk 180 cm hoog en laten u veel speelruimte in de breedte. Op deze manier past uw schutting-systeem overal harmonieus in. Voor uw veiligheid wordt het glaselement gemaakt van veiligheidsglas met één ruit. Dit betekent dat de ruit beschikt over verhoogde sterkte en wanneer deze ooit zou breken, in kleine stompe stukken breekt. Zelfs voor wind- en stormopen terreinen is SYSTEEM GLAS ALPHA geschikt, u hoeft alleen aanvullende windankers te bevestigen.
Bouw uw individuele schuttingwand, of u nu alleen ALPHA installeert, of het glaselement combineert met andere TraumGarten SYSTEEM schuttingselementen combineren, met de SYSTEEM schutting kiest u voor onderhoudsarme, stijlvolle schuttingselementen, die volop in trend liggen.
- onderhoudsarm
- eenvoudige montage
- zeefdrukoppervlak
- tijdloos design
- veel combinatiemogelijkheden
Maatwerk wordt voor u vervaardigd en is na bestelling van ruiling en terugname uitgesloten.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | glas |
| Oppervlak | glad |
| Glassoort | Enkellaags veiligheidsglas (EVG), Helder glas, melkglas |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| hoogte | 90 cm, 180 cm |
| Dikte | 8 mm |
| Formaat | 90x90 cm, 90x180 cm, 120x180 cm |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100074505a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- Glaselement
- Rubberdichtingen voor bevestiging aan SYSTEM Klemmpfosten