T&J Vorgartenhek JÜTLAND Larchout Voortuin hek Houten hek Planken omheining
Plankenzaun uit ruw lariks vervaardigd, zaaggrof, met bast- en schorsresten, Art.-Nr.: 100458362 Beschrijving
Productinformatie
T&J Vorgartenhek JÜTLAND Larchout Voortuin hek Houten hek Planken omheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De Tetzner en Jentzsch tuinafscheiding JÜTLAND biedt rustieke en natuurlijke charme. Het houten hek van ruwe, zaagru lariks biedt een authentieke, natuurlijke esthetiek en is tegelijkertijd een robuuste en duurzame constructie. De natuurlijke plankenhek met boomkant is gemaakt van natuurlijk duurzaam larixhout. De zaagru planken zijn ongeveer 20 mm dik en ongeveer 15–30 cm breed. De natuurlijke rand van de planken, met bast- en schorsresten, is behouden. Met zijn landelijk charme betoveren de planken omheining zijn eigenaars en maakt uw droom van een vertraagd leven samen met een vleugje vrijheid en avontuur weg van het hectische heden werkelijkheid. De onderdelen van hoogwaardig hout worden bij elkaar gehouden met roestvrijstalen schroeven en nagels die niet rotten. Dit vergroot de duurzaamheid van de gehele constructie aanzienlijk.
Producteigenschappen en voordelen:- gemaakt van ruwe lariks
- zaagru planken met boomkant
- plankdikte ongeveer 20 mm
- plankbreedte ongeveer 15-30 cm
- met bast- en schorsresten
- met roestvrijstalen bevestiging
- riegel ongeveer 30x80 mm
Combineer de Tetzner en Jentzsch tuinafscheiding JÜTLAND met de JÜTLAND schuttingen van Tetzner en Jentzsch. Met de verschillende maten van de afzonderlijke elementen kunt u op een prachtige manier een erfafscheiding creëren die niet alleen mooi is maar ook nuttig kan zijn om op bepaalde plaatsen nieuwsgierige blikken uit te sluiten.
| Merk | Tetzner und Jentzsch |
|---|---|
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Stijl | Rustiek, Natuur |
| Toepassingsgebied | tuin |
| Oppervlaktebehandeling | onbehandeld |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Lork |
| Type | Plankenzaun, Lat zaun |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 90 cm |
| Formaat | 180x90 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 24,00 |
| HAN | 29334 |
| Art.-Nr.: | 100458362 |
| EAN: | 4024785293347 |
| Productveiligheidsverordening |
Tetzner & Jentzsch GmbH Waldhofstr. 10 25474 Ellerbek info@tuj.de |
- T&J Vorgartenhek JÜTLAND Larchout Voortuin hek Houten hek Planken omheining