T&J Tuinhek Antiekhek Voortuin hek Houten hek
Uit den/spar vervaardigd, drukvergoed, gegroefd, geklampt, met roestvrijstalen schroefnagels verschroefd, Art.-Nr.: 100458299 Beschrijving
Productinformatie
T&J Tuinhek Antiekhek Voortuin hek Houten hek Online kopen tegen een voordelige prijs
Ontdek de tijdloze elegantie en rustieke charme van de Tetzner en Jentzsch antiek hek. Vervaardigd uit hoogwaardig, vacuümdrukgeïmpregneerd den-/sparrenhout presenteert deze houten hek zich niet alleen als functionele afscheiding, maar ook als een aantrekkelijk element voor uw buitenruimte. Het ongeveer 45x68 mm sterke, geklemde frame geeft de hekelementen voldoende stabiliteit. De ongeveer 8x120 mm grote lamellen zijn met roestvrijstalen schroeven bevestigd. De tuinafscheidingselementen zijn perfect compatibel met de antiek hekschermen van T&J. Samen kan, dankzij de verschillende hoogten van de verschillende elementen, een zeer mooie perceelsafscheiding worden gerealiseerd.
Producteigenschappen en voordelen:- hoogwaardig den-/sparrenhout
- vacuümdrukgeïmpregneerd
- Frame ongeveer 45x68 mm, geklemd
- Lamellen ongeveer 8x120 mm, gegroefd
- bevestigd met roestvrijstalen schroeven
- Afmetingen: 180x90 cm
Met de hekelementen uit de T&J antiek hek serie kunt u niet alleen uw privacy en veiligheid verbeteren, maar ook een rustieke en uitnodigende charme in uw tuin creëren. Geef jezelf het beste voor je huis en geef je buitenruimte een vleugje tijdloze elegantie.
| Merk | Tetzner und Jentzsch |
|---|---|
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Stijl | Rustiek |
| Toepassingsgebied | tuin |
| Oppervlaktebehandeling | drukgeïmpregneerd |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Spar/Den |
| Type | Lamellenomheining |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 90 cm |
| Formaat | 180x90 cm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 15,00 |
| HAN | 26005 |
| Art.-Nr.: | 100458299 |
| EAN: | 4024785260059 |
| Productveiligheidsverordening |
Tetzner & Jentzsch GmbH Waldhofstr. 10 25474 Ellerbek info@tuj.de |
- T&J Tuinhek Antiekhek Voortuin hek Houten hek