T&J Schutting LIGHTLINE wit Zichtscherm Lamellenomheining
Schutting LIGHTLINE uit wit kunststof met groef- en veerprofielen, incl. hekhouders, duurzaam en onderhoudsvrij, Art.-Nr.: 100458573a Beschrijving
1 / 5
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
4 Varianten
202
,
80
€
Productinformatie
Beschrijving
T&J Schutting LIGHTLINE wit Zichtscherm Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het T&J tuinscherm LIGHTLINE wit combineert modern design met duurzame functionaliteit. Gemaakt van weersbestendig vensterkozijnkunststof, overtuigt dit hek door zijn onderhoudsvriendelijk oppervlak en hoge UV-stabiliteit. De elegante constructie met frameprofiel 25x50 mm en latten 17x200 mm in nut- en veerprofielen bieden betrouwbare privacy-bescherming en blijft ook bij wisselende weersomstandigheden vorm-stabiel. In de leveringsomvang zijn passende hekhouders al inbegrepen – voor ongecompliceerde montage.
Producteigenschappen & voordelen:
- Materiaal: Hoogwaardig, wit vensterkozijnkunststof – blijvend weer- en UV-bestendig.
- Afmetingen & varianten: Verkrijgbaar in 90x180 cm, 180x90 cm, 180x150 cm en 180x180 cm – flexibel combineerbaar.
- Stabiele uitvoering: Frameprofiel 25x50 mm voor hoge torsierigiditeit en solide look.
- Latten: 17x200 mm met nut- en veerprofielen – voor doorgaande privacy zonder kieren.
- Inclusief hekhouders: Direct monteerbaar – geen extra toebehoren nodig.
Met het LIGHTLINE tuinscherm in wit krijgt u een modern en onderhoudsvrij oplossing voor de stijlvolle afscheiding van uw perceel of tuin.
Technische gegevens
| Merk | Tetzner und Jentzsch |
|---|---|
| Serie | T&J Lightline |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Toepassingsgebied | tuin, Terras |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 90 cm, 180 cm |
| hoogte | 90 cm, 150 cm, 180 cm |
| Formaat | 90x180 cm, 180x90 cm, 180x150 cm, 180x180 cm |
| Framebreedte | 25x50 mm |
| Lamelmaat | 17x200 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 0,00 |
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100458573a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Tetzner & Jentzsch GmbH Waldhofstr. 10 25474 Ellerbek info@tuj.de |
Leveringsomvang
- T&J Schutting LIGHTLINE wit Zichtscherm Lamellenomheining