T&J schutting AALBORG Planken schutting Zichtscherm
AALBORG-Serie - Basiselement 1, vervaardigd uit larikshouten, 180x180 cm groot, individueel inkortbaar, Art.-Nr.: 100520021 Beschrijving
Productinformatie
T&J schutting AALBORG Planken schutting Zichtscherm Online kopen tegen een voordelige prijs
Met de Tetzner en Jentzsch schutting AALBORG-serie kunt u rekenen op creativiteit, flexibiliteit en hoogste kwaliteit. De schutting bestaat uit hochwaardig lariks hout met een grootte van 180x180 cm en biedt een natuurlijke privacy- en windscherm voor uw tuin of terras. Dankzij de stabiele constructie met 28x70 mm sterke regels en 16x140 mm en 16x60 mm lamellen is de schutting bijzonder duurzaam en weerbestendig. De bevestiging gebeurt met roestvrijstalen schroefnagels, die voor hoge corrosiebestendigheid zorgen. Bovendien kan de schutting individueel ingekort worden om perfect aan uw omstandigheden te worden aangepast.
Productinformatie & voordelen:
- Hochwaardig lariks hout – Natuurlijk robuust, weerstandsvast en bijzonder duurzaam.
- Optimale privacy- & windscherm – Schept privacy en beschermt uw tuin of terras tegen wind en nieuwsgierige blikken.
- Stabiele constructie – Regels van 28x70 mm en lamellen van 16x140 mm en 16x60 mm bieden maximale stabiliteit.
- Bevestigd met roestvrijstalen schroefnagels – Hoge corrosiebestendigheid voor een lange levensduur.
- Individueel in te korten – De schutting kan aan uw behoeften worden aangepast.
- Modulair systeem – Talrijke variatiemogelijkheden dankzij accessoires zoals rankrooster, kasten of bloembakken.
- Flexibele vormgeving – U bepaalt welke gebieden open of afgeschermd moeten zijn.
- Weerbestendig & bestand tegen ongedierte – Lariks hout is van nature zeer weerstandsvast en heeft geen chemische impregnering nodig.
Met de AALBORG-serie van Tetzner en Jentzsch ontvangt u een individueel aanpasbare schutting, die zich harmonieus in elke omgeving voegt en tegelijkertijd voor meer privacy zorgt. Ontwerp uw buitenruimte naar uw wensen en geniet van de duurzame kwaliteit van deze hoogwaardige schutting.
| Merk | Tetzner und Jentzsch |
|---|---|
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Plankenzaun |
| Stijl | Rustiek |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Lork |
| Toepassingsgebied | tuin, Terras |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Formaat | 180x180 cm |
| Lamellenrichting | verticaal |
| Gewicht | 32,00 |
| HAN | 29361 |
| Art.-Nr.: | 100520021 |
| EAN: | 4024785293613 |
| Productveiligheidsverordening |
Tetzner & Jentzsch GmbH Waldhofstr. 10 25474 Ellerbek info@tuj.de |
- T&J schutting AALBORG Planken schutting Zichtscherm