Skan Hout Tuinhuis Almelo Tuinhuisje
Afmeting (BxD) 350x303, Scandinavisch sparrenhout, wanddikte 28mm, verschillende kleuren, Art.-Nr.: 100065381a Beschrijving
Productinformatie
Skan Hout Tuinhuis Almelo Tuinhuisje Online kopen tegen een voordelige prijs
Het Skan Holz tuinhuis Almelo is verkrijgbaar in de maat 350x303 cm. De wanden bestaan uit blokbouten met een totale dikte van 28 mm. De varianten in de kleuren zwedenrood en leisteengrijs zijn aan de buitenzijde al gelazuurd. Het natuurlijk behandeld naaldhout moet direct na de opbouw met een gekleurde of kleurloze houtbeits worden behandeld om het huis tegen vochtigheid en vochtschade te beschermen. Aan de binnenzijde is het hout altijd natuurlijk behandeld en kan na opbouw naar wens met kleur worden behandeld of gelazuurd. Een 19 mm dik houten vloer is inbegrepen in de levering. Het meegeleverde dakpapier voor eerste dekking biedt tijdelijke bescherming tegen regen en vochtigheid. Voor duurzame bescherming van het puntdak tegen vochtigheid raden wij bitumen dakshingles aan, die u via het toebehoren kunt meebetellen.
| Maat | Dakoppervlak | Benodigde hoeveelheid dakbedekking | Gootlengte |
|---|---|---|---|
| 350x303cm | 14,65 m² | 13 pakketten | 6x217 cm |
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| houtsoort | Spar |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 350 cm |
| Sokkeldiepte | 303 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 420 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 373 cm |
| Zijwandhoogte | 216 cm |
| Nokhoogte | 354 cm |
| Wanddikte | 28 mm |
| omsloten ruimte | 20,83 m³ |
| Binnenvlak | 7,95 m² |
| Sneeuwbelasting | 0,75 kN/m² |
| vorm | 6-hoek |
| Dakvormen | Puntdak |
| Dakdikte | 19 mm |
| Dakhelling | 30° |
| Dakbedekking | Dakpapier |
| Bodemsoort | met bodem |
| Bodemdikte | 19 mm |
| Bouwwijze | Blokhuis |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 123,4x193 cm |
| Deurblad dikte | 30 mm |
| Raamtype | Dreh-/Kippfenster |
| Aantal ramen | 2 |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt, onbehandeld |
| kleur | Leisteengrijs, Zweeds rood |
| Type | Tuinhuisje |
| Serie | Skanholz Almelo |
| Gewicht | 720,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 603657 |
| Art.-Nr.: | 100065381a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
- Skan Hout Tuinhuis Almelo Tuinhuisje