Skan Hout terrasoverkapping Sanremo terrasdak
verschillende afmetingen en kleuren, lijmhout (fijnspar), vrijstaand, Art.-Nr.: 100067865a Beschrijving
1 / 10
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
60 Varianten
2302
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Skan Hout terrasoverkapping Sanremo terrasdak Online kopen tegen een voordelige prijs
De Skan Holz terrasoverkapping Sanremo overtuigt door zijn robuuste constructie en open opbouw. Het hoogwaardige lijmhout van de balkenconstructie bestaat uit weerbestendig verlijmde fichtenhout-stukken en is bijzonder bestand tegen scheurvorming.
Dankzij een extra paalrij aan de achterzijde kunt u deze terrasoverkapping uitkragend en zonder verplichte wandaansluiting monteren. Via het accessoiremodule kunt u uw terrasoverkapping uitrusten met kleur-afgestemde zijwanden en balustrades, alsmede wandaansluitingssets en dakgoten. De dakbekleding van polycarbonaat-dubbelwandige stegplaten heeft het voordeel dat deze ondanks zijn licht gewicht als een glazen dak uitwerkt.
- Dakbekleding uit polycarbonaat-dubbelwandige stegplaten 16 mm - helder
- Sneeuwbelasting min. 1,0 kN/m²
- Materiaal lijmhout (fichte)
- Kleuren: Natuurlijk, Eiken licht, Walnoot, Wit, Leisteengrijs
- Aantal palen 4 stuks
- Paaldikte 12 x 12 cm
- incl. H-paalankers voor het inbeton
| Grootte | Gootlengte | Paalafstand voorzijde | Paalafstand zijkant |
|---|---|---|---|
| 434x250 cm | 434 cm | 310-369 cm | 193 cm |
| 434x300 cm | 434 cm | 310-369 cm | 243 cm |
| 434x350 cm | 434 cm | 310-369 cm | 293 cm |
| 434x400 cm | 434 cm | 310-369 cm | 343 cm |
| 541x250 cm | 541 cm | 417-475 cm | 193 cm |
| 541x300 cm | 541 cm | 417-475 cm | 243 cm |
| 541x350 cm | 541 cm | 417-475 cm | 293 cm |
| 541x400 cm | 541 cm | 417-475 cm | 343 cm |
| 648x250 cm | 648 cm | 524-552 cm | 193 cm |
| 648x300 cm | 648 cm | 524-552 cm | 243 cm |
| 648x350 cm | 648 cm | 524-552 cm | 293 cm |
Technische gegevens
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Serie | Skanholz Sanremo |
| Materiaal | Hout |
| Montagewijze | vrijstaand |
| Bouwwijze | mit Kopfbändern, ohne Mittelpfosten |
| Sokkelmaatbreedte | 434 cm, 541 cm, 648 cm |
| Sokkeldiepte | 250 cm, 300 cm, 350 cm, 400 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 434 cm, 541 cm, 648 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 250 cm, 300 cm, 350 cm, 400 cm |
| Minimale doorhoogte | 201 cm |
| Maximale doorhoogte | 226 cm, 232 cm, 238 cm, 245 cm |
| omsloten ruimte | 27,4 m³, 33,27 m³, 34,16 m³, 39,27 m³, 40,91 m³, 41,68 m³, 46,09 m³, 48,96 m³, 49,67 m³, 57,45 m³, 58,63 m³, 68,82 m³ |
| Nokhoogte | 268 cm, 274 cm, 280 cm, 290 cm |
| Dakhelling | 7° |
| Dakbedekking | Polycarbonaat-dubbelwandplaten |
| Sneeuwbelasting | 1 kN/m², 1,5 kN/m², 1,8 kN/m², 2 kN/m² |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt, onbehandeld |
| Paalafstand breedte | 310 - 369 cm, 417 - 475 cm, 524 - 552 cm |
| Paalafstand diepte | 193 cm, 243 cm, 293 cm, 343 cm |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| kleur | Licht Eik, Natuurlijk, Notenboom, Leisteengrijs, Wit |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 Montagehandleiding 4 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100067865a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
Leveringsomvang
- Skan Hout terrasoverkapping Sanremo terrasdak