Skan Holz terrasoverkapping Verona terrasdak
verschillende maten en kleuren, gelimde plank (fijnspar), wandmontage, Art.-Nr.: 100068779a Beschrijving
1 / 12
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
60 Varianten
2016
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Skan Holz terrasoverkapping Verona terrasdak Online kopen tegen een voordelige prijs
De Skan Holz terrasoverkapping Verona combineert gebogen vormen met een aangenaam open constructie. Het hoogwaardige lijmhout van de balkenconstuctie bestaat uit weerbestendig verlijnde fichtehout-stukken en is bijzonder resistent tegen scheurvorming.
Deze terrasoverkapping is alleen geschikt voor wandmontage aan een stabiele huismuur zonder gevelisolatie. Via de accessoiremodule kunt u uw terrasoverkapping uitrusten met kleurig passende zijwanden en balustrades, wandaansluitingen-sets en dakgoten. De dakbedekking van polycarbonaat dubbelwandige stegplaten heeft het voordeel dat deze ondanks zijn licht gewicht als een glazen dak werkt.
- Dakbedekking van polycarbonaat dubbelwandige stegplaten 10 mm - helder
- Sneeuwlast min. 1,0 kN/m²
- Materiaal lijmhout (fichte)
- Kleur: Naturel, eik licht, nootboom, wit, leisteen grijs
- Aantal palen 2 stuks
- Paalsterkte 12 x 12 cm
- inclusief opschroefstutten voor paalbewoning
| Maat | Gootlengte | Paalafstand voorkant | Paalafstand zijkant |
|---|---|---|---|
| 434x239 cm | 434 cm | 310-369 cm | 205 cm |
| 434x289 cm | 434 cm | 310-369 cm | 255 cm |
| 434x339 cm | 434 cm | 310-369 cm | 305 cm |
| 434x389 cm | 434 cm | 310-369 cm | 355 cm |
| 541x239 cm | 541 cm | 417-475 cm | 205 cm |
| 541x289 cm | 541 cm | 417-475 cm | 255 cm |
| 541x339 cm | 541 cm | 417-475 cm | 305 cm |
| 541x389 cm | 541 cm | 417-475 cm | 355 cm |
| 648x239 cm | 648 cm | 524-552 cm | 205 cm |
| 648x289 cm | 648 cm | 524-552 cm | 255 cm |
| 648x339 cm | 648 cm | 524-552 cm | 305 cm |
Technische gegevens
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Serie | Skanholz Verona |
| Materiaal | Hout |
| Montagewijze | Wandaansluiting |
| Bouwwijze | mit Kopfbändern, ohne Mittelpfosten |
| Sokkelmaatbreedte | 434 cm, 541 cm, 648 cm |
| Sokkeldiepte | 239 cm, 289 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 434 cm, 541 cm, 648 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 239 cm, 289 cm |
| Minimale doorhoogte | 203 cm |
| Maximale doorhoogte | 265 cm, 269 cm, 286 cm, 290 cm |
| omsloten ruimte | 27,74 m³, 33,8 m³, 34,59 m³, 40,89 m³, 41,41 m³, 42,12 m³, 47,85 m³, 50,45 m³, 50,96 m³, 59,65 m³, 61,08 m³, 71,47 m³ |
| Nokhoogte | 294 cm, 298 cm, 315 cm, 322 cm |
| Dakbedekking | Polycarbonaat-dubbelwandplaten |
| Sneeuwbelasting | 1 kN/m², 1,45 kN/m², 1,65 kN/m², 2 kN/m² |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt, onbehandeld |
| Paalafstand breedte | 310 - 369 cm, 417 - 475 cm, 524 - 540 cm |
| Paalafstand diepte | 205 cm, 255 cm, 305 cm, 355 cm |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| kleur | Licht Eik, Natuurlijk, Notenboom, Leisteengrijs, Wit |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 Montagehandleiding 4 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100068779a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
Leveringsomvang
- Skan Holz terrasoverkapping Verona terrasdak