Skan Holz terrasoverkapping Venezia terrasdak
verschillende afmetingen en kleuren, gelimde triplex (fijnspar), wandmontage, Art.-Nr.: 100067948a Beschrijving
1 / 13
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
48 Varianten
2376
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Skan Holz terrasoverkapping Venezia terrasdak Online kopen tegen een voordelige prijs
De Skan Holz terrasoverkapping Venezia werkt door zijn gebogen vormen bijzonder levendig en natuurlijk. Het hoogwaardige lamellenhout van de balkenconstrutie bestaat uit weerbestendig verlijmde fijnzaaghouten stukken en is bijzonder resistent tegen scheurvorming.
Deze terrasoverkapping is alleen geschikt voor wandaansluitin aan een stabiele huismuur zonder gevelisolatie. Via de accessoiremodule kunt u uw terrasoverkapping voorzien van kleurig afgestemde zijwanden en balustrades, alsmede wandaansluitings-sets en dakgoten. De dakbekleding uit polycarbonaat dubbelwandige stegplaten heeft het voordeel dat het ondanks zijn licht gewicht als een glazen dak werkt.
- Dakbekleding uit polycarbonaat dubbelwandige stegplaten 10 mm - helder
- Sneeuwbelasting min. 1,0 kN/m²
- Materiaal lamellenhout (fijnspar)
- Kleuren: Licht eik, Walnoot, Wit, Leisteen grijs
- Aantal palen 3 stuks
- Paaldikte 12 x 12 cm
- incl. Opschroefsteunen voor paalbevestiging
| Grootte | Gootlengte | Paalafstand voorkant | Paalafstand zijkant |
|---|---|---|---|
| 434x239 cm | 434 cm | 170 cm | 205 cm |
| 434x289 cm | 434 cm | 170 cm | 255 cm |
| 434x339 cm | 434 cm | 170 cm | 305 cm |
| 434x389 cm | 434 cm | 170 cm | 355 cm |
| 541x239 cm | 541 cm | 220 cm | 205 cm |
| 541x289 cm | 541 cm | 220 cm | 255 cm |
| 541x339 cm | 541 cm | 220 cm | 305 cm |
| 541x389 cm | 541 cm | 220 cm | 355 cm |
| 648x239 cm | 648 cm | 270 cm | 205 cm |
| 648x289 cm | 648 cm | 270 cm | 255 cm |
| 648x339 cm | 648 cm | 270 cm | 305 cm |
Technische gegevens
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Serie | Skanholz Venezia |
| Materiaal | Hout |
| Montagewijze | Wandaansluiting |
| Bouwwijze | mit Kopfbändern, mit Mittelpfosten |
| Sokkelmaatbreedte | 434 cm, 541 cm, 648 cm |
| Sokkeldiepte | 239 cm, 289 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 434 cm, 541 cm, 648 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 239 cm, 289 cm |
| Minimale doorhoogte | 203 cm |
| Maximale doorhoogte | 253 cm, 257 cm, 274 cm, 278 cm |
| omsloten ruimte | 26,5 m³, 32,29 m³, 33,04 m³, 38,98 m³, 39,55 m³, 40,25 m³, 45,83 m³, 48,2 m³, 48,57 m³, 57,12 m³, 58,22 m³, 68,45 m³ |
| Nokhoogte | 282 cm, 286 cm, 301 cm, 310 cm |
| Dakbedekking | Polycarbonaat-dubbelwandplaten |
| Sneeuwbelasting | 1,35 kN/m², 1,45 kN/m², 1,6 kN/m², 2 kN/m² |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| Paalafstand breedte | 170 cm, 220 cm, 270 cm |
| Paalafstand diepte | 205 cm, 255 cm, 305 cm, 355 cm |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| kleur | Licht Eik, Notenboom, Leisteengrijs, Wit |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 Montagehandleiding 4 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100067948a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
Leveringsomvang
- Skan Holz terrasoverkapping Venezia terrasdak