Skan Holz terrasoverkapping Siena terrasdak
verschillende formaten en kleuren, gelaagd hout (fijnspar), vrijstaand, Art.-Nr.: 100067711a Beschrijving
1 / 13
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
60 Varianten
2204
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Skan Holz terrasoverkapping Siena terrasdak Online kopen tegen een voordelige prijs
De Skan Holz terrasoverkapping Siena zorgt met zijn rondlopende palen en stabiele uitstijlingen voor veel structuur en veiligheid. Het hoogwaardige gelamineerde hout van de balkconstructie bestaat uit weerbestendig gelamineerde fijnstukstukkenstukken en is bijzonder bestand tegen scheuren.
Dankzij een extra paalrij aan de achterzijde kunt u deze terrasoverkapping uitkragend en zonder verplichte wandaansluiting monteren. Via de accessoiremodul kunt u uw terrasoverkapping uitrusten met kleurig passende zijwanden en balustrades, evenals wandaansluitsets en dakgoten. De dakbekleding van dubbelwandige stegplaten heeft het voordeel dat het ondanks zijn lichte gewicht als een glazen dak werkt.
- Dakbekleding van dubbelwandige stegplaten 16 mm - helder
- Sneeuwlast min. 1,0 kN/m²
- Materiaal gelamineerd hout (fijnspar)
- Kleuren: Naturel, Licht eiken, Walnoot, Wit, Leisteengrijs
- Aantal palen 6 stuks
- Paaldikte 12 x 12 cm
- incl. H-paalankerset voor instoorten
| Maat | Gootlengte | Paalafstand voorzijde | Paalafstand zijde |
|---|---|---|---|
| 434x250 cm | 434 cm | 170 cm | 193 cm |
| 434x300 cm | 434 cm | 170 cm | 243 cm |
| 434x350 cm | 434 cm | 170 cm | 293 cm |
| 434x400 cm | 434 cm | 170 cm | 343 cm |
| 541x250 cm | 541 cm | 220 cm | 193 cm |
| 541x300 cm | 541 cm | 220 cm | 243 cm |
| 541x350 cm | 541 cm | 220 cm | 293 cm |
| 541x400 cm | 541 cm | 220 cm | 343 cm |
| 648x250 cm | 648 cm | 270 cm | 193 cm |
| 648x300 cm | 648 cm | 270 cm | 243 cm |
| 648x350 cm | 648 cm | 270 cm | 293 cm |
Technische gegevens
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Serie | Skanholz Siena |
| Materiaal | Hout |
| Montagewijze | vrijstaand |
| Bouwwijze | mit Kopfbändern, mit Mittelpfosten |
| Sokkelmaatbreedte | 434 cm, 541 cm, 648 cm |
| Sokkeldiepte | 250 cm, 300 cm, 350 cm, 400 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 434 cm, 541 cm, 648 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 250 cm, 300 cm, 350 cm, 400 cm |
| Minimale doorhoogte | 201 cm |
| Maximale doorhoogte | 226 cm, 232 cm, 238 cm, 245 cm |
| omsloten ruimte | 26,09 m³, 31,7 m³, 32,54 m³, 37,44 m³, 38,96 m³, 39,52 m³, 44 m³, 46,69 m³, 47,34 m³, 54,86 m³, 55,91 m³, 65,71 m³ |
| Nokhoogte | 256 cm, 262 cm, 268 cm, 278 cm |
| Dakhelling | 7° |
| Dakbedekking | Polycarbonaat-dubbelwandplaten |
| Sneeuwbelasting | 1 kN/m², 1,5 kN/m², 1,8 kN/m², 2 kN/m² |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt, onbehandeld |
| Paalafstand breedte | 170 cm, 220 cm, 270 cm |
| Paalafstand diepte | 193 cm, 243 cm, 293 cm, 343 cm |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| kleur | Licht Eik, Natuurlijk, Notenboom, Leisteengrijs, Wit |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 Montagehandleiding 4 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100067711a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
Leveringsomvang
- Skan Holz terrasoverkapping Siena terrasdak