Skan Holz Terrasoverkapping Ravenna Terrassendak
verschillende afmetingen en kleuren, Douglasspar, wandaanbouw, Art.-Nr.: 100067549a Beschrijving
1 / 9
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
9 Varianten
2328
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Skan Holz Terrasoverkapping Ravenna Terrassendak Online kopen tegen een voordelige prijs
De Skan Holz terrasoverkapping Ravenna Mahagoni creëert door haar ronde koppelingen en drie palen een bijzonder gezellige sfeer. Deze bestaat uit duurzaam Douglashout, dat door zijn bijzondere dichtheid en hardheid tegen weersomstandigheden bestand is.
Deze terrasoverkapping is alleen geschikt voor wandmontage aan een stabiele huismuur zonder gevelisolatie. Via de accessoiremodule kunt u uw terrasoverkapping uitrusten met kleurpassende zijwanden en balustrades, wandaansluitingssets en daalgoten. De dakbedekking uit polycarbonaat dubbelwandige stegplaten heeft het voordeel dat hij ondanks zijn lichte gewicht eruitziet als een glazen dak.
- Dakbedekking uit polycarbonaat dubbelwandige stegplaten 16 mm - helder
- Sneeuwlast min. 1,6 kN/m²
- Materiaal Douglashout
- Kleur Notenboom
- Aantal palen 2 stuks
- Paaldikte 12 x 12 cm
- Inclusief opschuifsteunen voor paalbevestiging
| Afmeting | Goothoogte | Paalafstand voorkant | Paalafstand zijkant |
|---|---|---|---|
| 434x250 cm | 434 cm | 310-352 cm | 205 cm |
| 434x300 cm | 434 cm | 310-352 cm | 255 cm |
| 434x350 cm | 434 cm | 310-352 cm | 305 cm |
| 541x250 cm | 541 cm | 417-452 cm | 205 cm |
| 541x300 cm | 541 cm | 417-452 cm | 255 cm |
| 541x350 cm | 541 cm | 417-452 cm | 305 cm |
| 648x250 cm | 648 cm | 524-552 cm | 205 cm |
| 648x300 cm | 648 cm | 524-552 cm | 255 cm |
| 648x350 cm | 648 cm | 524-552 cm | 305 cm |
Technische gegevens
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Serie | Skanholz Ravenna |
| Materiaal | Hout |
| Montagewijze | Wandaansluiting |
| Bouwwijze | mit Kopfbändern, ohne Mittelpfosten |
| Sokkelmaatbreedte | 434 cm, 541 cm, 648 cm |
| Sokkeldiepte | 250 cm, 300 cm, 350 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 434 cm, 541 cm, 648 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 250 cm, 300 cm, 350 cm |
| Minimale doorhoogte | 203 cm |
| Maximale doorhoogte | 239 cm, 245 cm, 251 cm |
| omsloten ruimte | 27,83 m³, 33,79 m³, 34,7 m³, 39,87 m³, 41,55 m³, 42,12 m³, 49,71 m³, 50,45 m³, 59,54 m³ |
| Nokhoogte | 272 cm, 278 cm, 284 cm |
| Dakhelling | 7° |
| Dakbedekking | Polycarbonaat-dubbelwandplaten |
| Sneeuwbelasting | 1,75 kN/m², 2 kN/m² |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| Paalafstand breedte | 310 - 352 cm, 417 - 452 cm, 524 - 552 cm |
| Paalafstand diepte | 205 cm, 255 cm, 305 cm |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| kleur | Notenboom |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100067549a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
Leveringsomvang
- Skan Holz Terrasoverkapping Ravenna Terrassendak