Skan Holz terrasoverkapping Monza terrasafdak
verschillende groottes en kleuren, aluminium (poedercoating), wandbevestiging, Art.-Nr.: 100067695a Beschrijving
1 / 12
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
18 Varianten
4713
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Skan Holz terrasoverkapping Monza terrasafdak Online kopen tegen een voordelige prijs
De Skan Holz terrasoverkapping Monza kan elke liefhebber van het moderne overtuigen. De palen en schoren bestaan uit weerbestendig en onderhoudsarm aluminium.
Deze terrasoverkapping is alleen geschikt voor wandmontage aan een stabiele huismuur zonder gevelisolatie. Via de accessoiremodule kunt u uw terrasoverkapping voorzien van zijwanden en balustrades in bijpassende kleuren, evenals wandaansluitingssets en dakgoten.
- Dakbedekking uit laminated veiligheidsglas (VSG) 10 mm
- Sneeuwbelasting min. 0,85 kN/m²
- Materiaal aluminium (poedercoating)
- Kleuren: Antraciet (DB703), Wit (RAL 9016)
- Aantal palen 3 stuks
- Paaldoorsnede 11 x 11 cm
- Palen met paalvoeten voor inbetonnering
| Formaat | Gootlengte | Paalafstand voorzijde | Paalafstand zijkant |
|---|---|---|---|
| 434x257 cm | 434 cm | 200,5 cm | 244 cm |
| 434x307 cm | 434 cm | 200,5 cm | 294 cm |
| 434x357 cm | 434 cm | 200,5 cm | 344 cm |
| 541x257 cm | 541 cm | 254 cm | 244 cm |
| 541x307 cm | 541 cm | 254 cm | 294 cm |
| 541x357 cm | 541 cm | 254 cm | 344 cm |
| 648x257 cm | 648 cm | 307,5 cm | 244 cm |
| 648x307 cm | 648 cm | 307,5 cm | 294 cm |
| 648x357 cm | 648 cm | 307,5 cm | 344 cm |
Technische gegevens
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Serie | Skanholz Monza |
| Materiaal | Aluminium |
| Montagewijze | Wandaansluiting |
| Bouwwijze | mit Mittelpfosten, ohne Kopfbänder |
| Sokkelmaatbreedte | 434 cm, 541 cm, 648 cm |
| Sokkeldiepte | 257 cm, 307 cm, 357 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 434 cm, 541 cm, 648 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 257 cm, 307 cm, 357 cm |
| Minimale doorhoogte | 201 cm |
| Maximale doorhoogte | 232 cm, 239 cm, 245 cm |
| omsloten ruimte | 26,04 m³, 31,51 m³, 32,47 m³, 37,11 m³, 38,89 m³, 39,28 m³, 46,26 m³, 47,05 m³, 55,4 m³ |
| Nokhoogte | 251 cm, 257 cm, 263 cm |
| Dakhelling | 7° |
| Dakbedekking | Gelamineerd veiligheidsglas (GVG) |
| Sneeuwbelasting | 0,85 kN/m² |
| Oppervlaktebehandeling | poedergecoat |
| Paalafstand breedte | 200,5 cm, 254 cm, 307,5 cm |
| Paalafstand diepte | 244 cm, 294 cm, 344 cm |
| Paaldikte | 110x110 mm |
| kleur | Wit |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 Montagehandleiding 4 Montagehandleiding 5 Montagehandleiding 6 Montagehandleiding 7 Montagehandleiding 8 Montagehandleiding 9 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100067695a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
Leveringsomvang
- Skan Holz terrasoverkapping Monza terrasafdak