Skan Holz Terrasoverkapping Genua Terrasafdak
verschillende maten en kleuren, aluminium (poedergecoat), wandbevestiging, Art.-Nr.: 100067660a Beschrijving
1 / 13
Productinformatie
Beschrijving
Skan Holz Terrasoverkapping Genua Terrasafdak Online kopen tegen een voordelige prijs
De Skan Holz terrasoverkapping Genua past perfect in het beeld van moderne nieuwbouwwijken. Haar palen en steunbomen bestaan uit weerbestendige en onderhoudsarme aluminium.
Deze terrasoverkapping is alleen geschikt voor wandmontage aan een stabiele huismuur zonder gevelisolatie. Via de accessoiresmodule kunt u uw terrasoverkapping voorzien van kleurig passende zijwanden en balustrades en wandaansluitings-sets en dakgoten. De dakbedekking van dubbelwandige polycarbonaatplaten heeft het voordeel dat deze ondanks zijn licht gewicht eruit ziet als een glazen dak.
- Dakbedekking uit polycarbonaatdubbelwandige platen 16 mm - helder
- Sneeuwlast min. 0,85 kN/m²
- Materiaal Aluminium (poedergecoat)
- Kleuren: Antraciet (DB703), Wit (RAL 9016)
- Aantal palen 2 stuks
- Paalsterkte 11 x 11 cm
- Palen met paalflensen om in te betonneren
| Grootte | Gootlengte | Paalafstand voorkant | Paalafstand zijkant |
|---|---|---|---|
| 434x257 cm | 434 cm | 412 cm | 244 cm |
| 434x307 cm | 434 cm | 412 cm | 294 cm |
| 434x357 cm | 434 cm | 412 cm | 344 cm |
| 541x257 cm | 541 cm | 519 cm | 244 cm |
| 541x307 cm | 541 cm | 519 cm | 294 cm |
| 541x357 cm | 541 cm | 519 cm | 344 cm |
Technische gegevens
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Serie | Skanholz Genua |
| Materiaal | Aluminium |
| Montagewijze | Wandaansluiting |
| Bouwwijze | ohne Kopfbänder, ohne Mittelpfosten |
| Sokkelmaatbreedte | 434 cm, 541 cm |
| Sokkeldiepte | 257 cm, 307 cm, 357 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 434 cm, 541 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 257 cm, 307 cm, 357 cm |
| Minimale doorhoogte | 200 cm |
| Maximale doorhoogte | 234 cm, 240 cm, 246 cm |
| omsloten ruimte | 26,04 m³, 31,51 m³, 32,47 m³, 37,11 m³, 39,28 m³, 46,26 m³ |
| Nokhoogte | 252 cm, 258 cm, 264 cm |
| Dakhelling | 7° |
| Dakbedekking | Polycarbonaat-dubbelwandplaten |
| Sneeuwbelasting | 0,85 kN/m² |
| Oppervlaktebehandeling | poedergecoat |
| Paalafstand breedte | 412 cm, 519 cm |
| Paalafstand diepte | 244 cm, 294 cm, 344 cm |
| Paaldikte | 110x110 mm |
| kleur | Wit |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 Montagehandleiding 4 Montagehandleiding 5 Montagehandleiding 6 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100067660a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
Leveringsomvang
- Skan Holz Terrasoverkapping Genua Terrasafdak