Skan Holz terrasoverkapping Andria terrasafdak
verschillende afmetingen en kleuren, gelamineerd hout (spar), wandmontage, Art.-Nr.: 100068169a Beschrijving
1 / 11
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
36 Varianten
1922
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Skan Holz terrasoverkapping Andria terrasafdak Online kopen tegen een voordelige prijs
De Skan Holz terrasoverkapping Andria maakt een bijzonder stabiele indruk met zijn robuuste palen en kopbanden. De hoogwaardige lijmhout balkconstructie bestaat uit weerbestendige verlijmde grenenhouten stukken en is bijzonder bestand tegen scheurvorming.
Deze terrasoverkapping is alleen geschikt voor wandmontage aan een stabiele huismuur zonder gevelisolatie. Via de accessoiremodule kunt u uw terrasoverkapping uitbreiden met kleurig passende zijwanden en balustrades, wandaansluitingsets en dakgoten. De dakbedekking van polycarbonaat dubbelwandige stegplaten heeft het voordeel dat deze ondanks zijn lichte gewicht eruitziet als een glazen dak.
- Dakbedekking van polycarbonaat dubbelwandige stegplaten 16 mm - helder
- Sneeuwbelasting min. 1,0 kN/m²
- Materiaal lijmhout (grenen)
- Kleuren: eikenhout licht, nootmuscaat, leisteengrijs
- Aantal palen 3 stuks
- Paaldikte 12 x 12 cm
- incl. opschroefsteunen voor paalbeverstinging
| Maat | Gootlengte | Paalafstand voorkant | Paalafstand zijkant |
|---|---|---|---|
| 434x250 cm | 434 cm | 170 cm | 205 cm |
| 434x300 cm | 434 cm | 170 cm | 255 cm |
| 434x350 cm | 434 cm | 170 cm | 305 cm |
| 434x400 cm | 434 cm | 170 cm | 355 cm |
| 541x250 cm | 541 cm | 220 cm | 205 cm |
| 541x300 cm | 541 cm | 220 cm | 255 cm |
| 541x350 cm | 541 cm | 220 cm | 305 cm |
| 541x400 cm | 541 cm | 220 cm | 355 cm |
| 648x250 cm | 648 cm | 270 cm | 205 cm |
| 648x300 cm | 648 cm | 270 cm | 255 cm |
| 648x350 cm | 648 cm | 270 cm | 305 cm |
Technische gegevens
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Serie | Skanholz Andria |
| Materiaal | Hout |
| Montagewijze | Wandaansluiting |
| Bouwwijze | mit Kopfbändern, mit Mittelpfosten |
| Sokkelmaatbreedte | 434 cm, 541 cm, 648 cm |
| Sokkeldiepte | 250 cm, 300 cm, 350 cm, 400 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 434 cm, 541 cm, 648 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 250 cm, 300 cm, 350 cm, 400 cm |
| Minimale doorhoogte | 203 cm |
| Maximale doorhoogte | 229 cm, 235 cm, 241 cm, 247 cm |
| omsloten ruimte | 26,31 m³, 31,96 m³, 32,81 m³, 37,75 m³, 39,29 m³, 39,84 m³, 44,35 m³, 47,06 m³, 47,73 m³, 55,29 m³, 56,34 m³, 66,23 m³ |
| Nokhoogte | 258 cm, 264 cm, 270 cm, 280 cm |
| Dakhelling | 7° |
| Dakbedekking | Polycarbonaat-dubbelwandplaten |
| Sneeuwbelasting | 1,35 kN/m², 1,45 kN/m², 1,6 kN/m², 2 kN/m² |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| Paalafstand breedte | 170 cm, 220 cm, 270 cm |
| Paalafstand diepte | 205 cm, 255 cm, 305 cm, 355 cm |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| kleur | Licht Eik, Notenboom, Leisteengrijs |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 Montagehandleiding 4 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100068169a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
Leveringsomvang
- Skan Holz terrasoverkapping Andria terrasafdak