Skan Holz Terrasoverkapping Ancona Terrasdak
verschillende maten en kleuren, gelakt hout (fijnspar), wandmontage, Art.-Nr.: 100067909a Beschrijving
1 / 11
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
36 Varianten
2019
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Skan Holz Terrasoverkapping Ancona Terrasdak Online kopen tegen een voordelige prijs
De Skan Holz terrasoverkapping Ancona bezit precies de juiste balans tussen robuuste constructie en lichtdoorlatende openheid, die een terrasoverkapping nodig heeft. Het hoogwaardige gelamineerde hout van de balkenconstrictie bestaat uit weerbestendig verlijmde sparrenhout-stukken en is bijzonder bestand tegen scheurvorming.
Deze terrasoverkapping is alleen geschikt voor wandmontage aan een stabiele huismuur zonder gevelisolatie. Via de toebehoren-module kunt u uw terrasoverkapping voorzien van kleurig passende zijwanden en balustrades, evenals wandaansluitingssets en dakgoten. Het dakbedekking uit polycarbonaat dubbelwandige stegplaten heeft het voordeel dat het ondanks zijn geringe gewicht eruitziet als een glazen dak.
- Dakbedekking uit polycarbonaat dubbelwandige stegplaten 16 mm - helder
- Sneeuwbelasting min. 1,0 kN/m²
- Materiaal gelamineerd hout (spar)
- Kleur Eik licht, Nooteboom, Leisteengrijs
- Aantal palen 2 stuks
- Paaldikte 12 x 12 cm
- incl. opschroefsteun voor paalbefestiging
| Maat | Gootlengte | Paaafstand voorkant | Paalafstand zijkant |
|---|---|---|---|
| 434x250 cm | 434 cm | 310-369 cm | 205 cm |
| 434x300 cm | 434 cm | 310-369 cm | 255 cm |
| 434x350 cm | 434 cm | 310-369 cm | 305 cm |
| 434x400 cm | 434 cm | 310-369 cm | 355 cm |
| 541x250 cm | 541 cm | 417-475 cm | 205 cm |
| 541x300 cm | 541 cm | 417-475 cm | 255 cm |
| 541x350 cm | 541 cm | 417-475 cm | 305 cm |
| 541x400 cm | 541 cm | 417-475 cm | 355 cm |
| 648x250 cm | 648 cm | 524-552 cm | 205 cm |
| 648x300 cm | 648 cm | 524-552 cm | 255 cm |
| 648x350 cm | 648 cm | 524-552 cm | 305 cm |
Technische gegevens
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Serie | Skanholz Ancona |
| Materiaal | Hout |
| Montagewijze | Wandaansluiting |
| Bouwwijze | mit Kopfbändern, ohne Mittelpfosten |
| Sokkelmaatbreedte | 434 cm, 541 cm, 648 cm |
| Sokkeldiepte | 250 cm, 300 cm, 350 cm, 400 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 434 cm, 541 cm, 648 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 250 cm, 300 cm, 350 cm, 400 cm |
| Minimale doorhoogte | 203 cm |
| Maximale doorhoogte | 241 cm, 247 cm, 253 cm, 259 cm |
| omsloten ruimte | 27,61 m³, 33,53 m³, 34,43 m³, 39,57 m³, 41,23 m³, 41,79 m³, 46,43 m³, 49,34 m³, 50,06 m³, 57,89 m³, 59,08 m³, 69,34 m³ |
| Nokhoogte | 270 cm, 276 cm, 282 cm, 292 cm |
| Dakhelling | 7° |
| Dakbedekking | Polycarbonaat-dubbelwandplaten |
| Sneeuwbelasting | 1 kN/m², 1,45 kN/m², 1,65 kN/m², 2 kN/m² |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| Paalafstand breedte | 310 - 369 cm, 417 - 475 cm, 524 - 552 cm |
| Paalafstand diepte | 205 cm, 255 cm, 305 cm, 355 cm |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| kleur | Licht Eik, Notenboom, Leisteengrijs |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 Montagehandleiding 4 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100067909a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
Leveringsomvang
- Skan Holz Terrasoverkapping Ancona Terrasdak