Skan Holz Paviljoen Nancy Eik Licht Houten paviljoen
verschillende maten, gelamineerd hout, Art.-Nr.: 100069684a Beschrijving
1 / 7
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
3 Varianten
2864
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Skan Holz Paviljoen Nancy Eik Licht Houten paviljoen Online kopen tegen een voordelige prijs
De Skan Holz Paviljoen Nancy Eikenhout Licht is een zeshoekig paviljoen van stabiel gelamineerd hout. Met zijn zeshoekige vorm en zijn strakke uitstraling is het een klassieker onder de houten pavilloen.
Opschroefsteunpalen voor het verankeren van de palen in een fundering zijn in de bouwset inbegrepen. Om het dak blijvend tegen vochtigheid te beschermen kunt u bitumen dakshingles in bijpassende kleur en hoeveelheid via het toebehoren meebeslellen. Daar kunt u uw nieuwe paviljoen voorzien van verdere accessoires zoals balustrades, nokkappen en WPC-vloeren.
| Afmeting | Benodigde dakbedekking | Paalafstand |
|---|---|---|
| 360x312 cm | 10 pakken | 120 cm |
| 420x364 cm | 12 pakken | 150 cm |
| 480x416 cm | 15 pakken | 180 cm |
Technische gegevens
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Materiaal | Fijnspar, Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 360 cm, 420 cm, 480 cm |
| Sokkeldiepte | 312 cm, 364 cm, 416 cm |
| Nokhoogte | 292 cm, 304 cm, 316 cm |
| omsloten ruimte | 21,82 m³, 30,28 m³, 40,33 m³ |
| Binnenvlak | 8,69 m², 11,78 m², 15,34 m² |
| vorm | 6-hoek |
| Dakvormen | Tentdak |
| Dakdikte | 20 mm |
| Dakhelling | 25° |
| Dakbedekking | Dakpapier |
| Bodemsoort | zonder bodem |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| kleur | Licht Eik |
| Serie | Skanholz Nancy |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100069684a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
Leveringsomvang
- Skan Holz Paviljoen Nancy Eik Licht Houten paviljoen