Skan Holz Gereedschapskuur Hengelo Tuinberging
Afmetingen (BxD) 250x300, Scandinavisch sparrenhout, wanddikte 28 mm, verschillende kleuren, Art.-Nr.: 100065370a Beschrijving
Productinformatie
Skan Holz Gereedschapskuur Hengelo Tuinberging Online kopen tegen een voordelige prijs
Het Skan Holz gereedschapskuur Hengelo is verkrijgbaar in de maat 250x300 cm. De wanden bestaan uit blokbouten met een totale dikte van 28 mm. De varianten in de kleuren Zweeds rood en leisteen grijs zijn al aan de buitenzijde geolied. Het onbehandeld naaldhout dient direct na montage met een gekleurde of kleurloze houtlazuur te worden behandeld om het huis tegen vocht en vochtschade te beschermen. Aan de binnenzijde is het hout altijd onbehandeld en kan na montage naar wens gekleurd of geolied worden. Een 19 mm dik houten vloer is in de levering inbegrepen. Het meegeleverde dakpapier voor de eerste indecking biedt tijdelijke bescherming tegen regen en vocht. De dakshingles die u nodig hebt voor het permanent indecken van het zadeldak, kunt u via de accessoiremodule meebstellen.
| Maat | Dakoppervlak | Benodigde hoeveelheid dakbedekking | Gootlengte |
|---|---|---|---|
| 250x300cm | 11,2 m² | 7 pakketten | 355 cm |
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| houtsoort | Spar |
| Stijl | Rustiek |
| Materiaal | Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 250 cm |
| Sokkeldiepte | 300 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 280 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 355 cm |
| Zijwandhoogte | 205 cm |
| Nokhoogte | 273 cm |
| Wanddikte | 28 mm |
| omsloten ruimte | 17,93 m³ |
| Binnenvlak | 7,5 m² |
| Sneeuwbelasting | 0,75 kN/m² |
| vorm | rechthoekig |
| Dakvormen | Zadeldak |
| Dakdikte | 19 mm |
| Dakhelling | 28° |
| Dakbedekking | Dakpapier |
| Bodemsoort | met bodem |
| Bodemdikte | 19 mm |
| Bouwwijze | Blokhuis |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 123,4x193 cm |
| Deurblad dikte | 30 mm |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt, onbehandeld |
| kleur | Lichtbruin, Leisteengrijs, Zweeds rood |
| Type | Gereedschapskuur |
| Serie | Skanholz Hengelo |
| Gewicht | 570,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100065370a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
- Skan Holz Gereedschapskuur Hengelo Tuinberging